- Бариултай тоормостой тэргэнцэр нь тэргэнцэртэй хэрэглэгчдэд замд явахдаа тав тух, тохь тух, хяналтыг хангах зориулалттай хэт хөнгөн хэрнээ бат бөх хөдөлгөөнт төхөөрөмж юм. Хөнгөн хөнгөн цагаан хүрээтэй энэхүү сандал нь 30 фунтаас бага жинтэй боловч давхар хөндлөн тулгууртай тул гайхалтай бат бөх чанартай.
Энэхүү тэргэнцэр нь амьдралын хэв маягаа дагаад зөөврийн сандал хэрэгтэй идэвхтэй хэрэглэгчдэд тохиромжтой. Авсаархан хүрээ болон эвхэгддэг загвар нь амралтын өдрүүдээр аялах эсвэл гэртээ ашиглаагүй үедээ бариу зайд хадгалахад хялбар болгодог. Бариултай тэргэнцэртэй тоормос нь дотор болон гадна орчны хооронд жигд шилждэг бөгөөд 6 инчийн урд дугуй, 24 инчийн хойд дугуй нь өөрчлөгдөж буй газар нутгийг тогтвортой байлгадаг. Хийн дугуй нь цочролыг шингээж, хотын гудамж, цэцэрлэгт хүрээлэнгийн зам эсвэл бартаатай шороон замаар явахад жигд явах боломжийг олгодог.
16.14" өргөнтэй (сонголтоор 18.11"), 16.93" гүнтэй тэргэнцэртэй тоормос нь янз бүрийн биеийн хэмжээтэй тохируулж болно. Суудлын өндрийг 15.75"-аас 35.04" хүртэл тохируулж болох бол эвхэгддэг хөлийн тавцан нь хөлний тулгуурыг өөрчлөх боломжийг танд олгоно. Зөөлөн түшлэг нь тав тухыг өгдөг бол бат бөх нейлон бүрээсийг цэвэрлэхэд хялбар байдаг. Нээх үед сандал нь ердөө 26.77" өргөнтэй бөгөөд бариу хаалга эсвэл хонгилоор багтах боломжтой. Тохиромжтой хадгалах, тээвэрлэхийн тулд нимгэн 12.60" хүртэл эвхэгддэг. Тэргэнцэр нь тухайн жинд хэрэглэгчдийг аюулгүй дэмжих 250 фунт жинтэй. Хойд дугуйны түгжээ болон тоормостой хамт бариултай тул хэрэглэгчид сандлыг зогсоох бүрэн хяналттай. -
- Зөөвөрлөхөд тохиромжтой, 30 фунтээс бага жинтэй хөнгөн цагаан хүрээтэй
- Эвхэгддэг загвар нь 12.60 инч өргөн хүртэл унадаг
- Зөөлөн явахад хялбар 6 инчийн урд дугуй болон 24 инчийн хойд дугуй
- Хийн дугуй нь цочрол шингээлтийг хангадаг
- Тав тухтай байдлыг хангахын тулд зөөлөвчтэй эвхэгддэг хөлийн тавцан болон гарын түшлэгтэй
- Бат бөх, цэвэрлэхэд хялбар нейлон бүрээс
- Аюулгүй байдлыг хангах үүднээс хойд дугуйны түгжээ болон бариулын тоормос
- 250 фунт хүртэл жин даах чадвартай
- Суудлын өргөн, өндөр, гүнийг тохируулах боломжтой
Үзүүлэлтүүд
| Барааны дугаар | #LC835LJ |
| Нээгдсэн өргөн | 68 см / 26.77" |
| Нугалсан өргөн | 32 см / 12.60" |
| Суудлын өргөн | 41 см / 16.14" (заавал биш: 46 см / 18.11) |
| Суудлын гүн | 43 см / 16.93" |
| Суудлын өндөр | 48 см / 18.90" |
| Арын түшлэгийн өндөр | 40 см / 15.75" |
| Нийт өндөр | 89 см / 35.04" |
| Нийт урт | 106 см / 41.73" |
| Арын дугуйны диаметр | 61 см / 24 инч |
| Урд талын касторын диаметр | 15 см / 6 инч |
| Жингийн таг. | 113 кг / 250 фунт (Хадгалах: 100 кг / 220 фунт) |
Сав баглаа боодол
| Картон хэмжүүр. | 106см*30см*94см / 41.8"*11.9"*38.0" |
| Цэвэр жин | 12.8 кг / 28 фунт. |
| Нийт жин | 14.8 кг / 33 фунт. |
| Хайрцаг тутамд тоо хэмжээ | 1 ширхэг |
| 20' FCL | 95 ширхэг |
| 40' FCL | 230 ширхэг |
ТӨЛБӨРИЙН ХУГАЦААҮйлдвэрлэхээс өмнө 1.30% урьдчилгаа төлбөр, тээвэрлэлтийн өмнө 70% үлдэгдэл төлбөр 2.AliExpressEscrow 3.WestUnion
