Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Манай цахилгаан тэргэнцэр нь өндөр бат бэх хөнгөн цагаан хайлшаар хийгдсэн, бат бөх, тогтвортой. Бат бөх хийц нь удаан эдэлгээтэй, найдвартай ажиллагааг хангаж, өдөр тутмын хэрэглээнд төгс тохирох болно. Нэмж дурдахад, цахилгаан соронзон тоормосны мотортой тул хэрэглэгчид хазайсан эсвэл тэгш бус гадаргуу дээр ч гэсэн жигд, аюулгүй зогсох болно гэдэгт итгэлтэй байж болно.
Манай цахилгаан тэргэнцэр нь маш тохиромжтой. Нугалах боломжгүй загвартай тул хэрэглэгчид ямар ч асуудалгүйгээр босох эсвэл суух боломжтой. Эргономик зохион байгуулалт болон тохируулж болох онцлогууд нь оновчтой тав тухыг хангаж, хэрэглэгчдэд хамгийн их амрахын тулд суудлын байрлалаа өөрчлөх боломжийг олгодог.
Манай цахилгаан тэргэнцэр нь өндөр хүчин чадалтай литийн батерейгаар ажилладаг бөгөөд маш сайн гүйцэтгэл, ашиглалтын хугацаатай. Сойзгүй моторын технологи нь үр ашгийг улам нэмэгдүүлж, чимээгүй, жигд явах боломжийг олгодог. Манай цахилгаан тэргэнцэр нь 26Ач литийн батерейгаар тоноглогдсон бөгөөд 35-40 км-ийн зайтай тул хэрэглэгчид цахилгаан дуусах вий гэж санаа зоволгүйгээр дотор болон гадна талбайд итгэлтэйгээр явах боломжтой.
Аюулгүй байдал бол бидний тэргүүлэх чиглэл бөгөөд манай цахилгаан тэргэнцэр нь хэрэглэгчийн эрүүл мэндийг хангах хэд хэдэн онцлог шинж чанартай. Энэ нь тэгш бус гадаргуу дээр тогтвортой байдлыг хангаж, ослоос урьдчилан сэргийлэхийн тулд өнхрөхөөс сэргийлсэн дугуйгаар тоноглогдсон. Тэргэнцэр нь мөн тохируулж болох гарын түшлэг болон хөлийн сандалтай тул хэрэглэгч хамгийн тохиромжтой байрлалыг олж, биед үзүүлэх ачааллыг бууруулах боломжтой.
Манай цахилгаан тэргэнцэр нь гайхалтай гүйцэтгэл болон аюулгүй байдлын онцлогоос гадна загварлаг, орчин үеийн дизайнтай. Үүнийг нарийн ширийн зүйлд маш их анхаарал хандуулан бүтээсэн тул үзэсгэлэнтэй бөгөөд бүх орчинд тохиромжтой.
Бид цахилгаан тэргэнцэрээрээ дамжуулан хөдөлгөөний бэрхшээлтэй хүмүүст хүртэх ёстой эрх чөлөө, бие даасан байдлыг нь олгоход үүрэг хүлээдэг. Найдвартай, тохь тухтай, хэрэглэхэд хялбар цахилгаан тэргэнцэртэйгээр урьд өмнө байгаагүй хөдөлгөөнийг мэдрээрэй.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Нийт урт | 1100MM |
| Тээврийн хэрэгслийн өргөн | 630 сая |
| Нийт өндөр | 960 мм |
| Суурийн өргөн | 450 мм |
| Урд/хойд дугуйны хэмжээ | 8/12" |
| Тээврийн хэрэгслийн жин | 26KG+3KG (литийн батерей) |
| Ачааны жин | 120кг |
| Авирах чадвар | ≤13° |
| Моторын хүч | 24V DC250W*2 (Сойзгүй мотор) |
| Батерей | 24V6.6AH/24V12AH/24V20AH |
| Хүрээ | 15-30KM |
| Цаг тутамд | 1 –7Км/цаг |

Өмнөх: Зөөврийн гадаа алсын удирдлагатай цахилгаан тэргэнцэр Дараагийнх нь: Аяллын зөөврийн хөнгөн цагаан хайлшин цахилгаан тэргэнцэр