JLунадаг тулгууртай хүүхдийн тэргэнцэр #LC980LA-35
Тайлбар
- Хөнгөн цагаан хүрээ
- 6 инчийн PVC цул урд дугуй, 22 инчийн цул дугуйтай хойд дугуй, Дугуйны тоормосыг түгжихийн тулд түлхэх, Дээш эргүүлэх гарын түшлэг
- Хөлийн түшлэгийг тогтмол хийсэн үү? Хийн арын дугуй болон арын бариул
Үйлчлэх
Бид энэ бүтээгдэхүүнд нэг жилийн баталгаат хугацаа санал болгож байна.
Хэрэв чанарын асуудал олдвол та бидэнд буцааж худалдаж авах боломжтой бөгөөд бид эд ангиудыг хандивлах болно
Үзүүлэлтүүд
| Барааны дугаар | #LC980LA-35 |
| Нээгдсэн өргөн | 50 см |
| Нугалсан өргөн | 30 см |
| Суудлын өргөн | 35 см |
| Суудлын гүн | 38 см |
| Суудлын өндөр | 48 см |
| Арын түшлэгийн өндөр | 40 см |
| Нийт өндөр | 89 см |
| Нийт урт | 97 см |
| Арын дугуйны диаметр | 22' |
| Урд талын касторын диаметр | 6' |
| Жингийн таг. | 113 кг / 250 фунт (Хадгалах бодис: 100 кг / 220 фунт) |
Сав баглаа боодол
| Картон хэмжүүр. | 87см*33см*69см |
| Цэвэр жин | 12.7 кг |
| Нийт жин | 14.2 кг |
| Хайрцаг тутамд тоо хэмжээ | 1 ширхэг |
| 20' FCL | 144 ширхэг |
| 40' FCL | 372 ширхэг |