Хром бүрсэн, эргэлддэг гарын түшлэгтэй, салгаж өргөдөг хөлийн түшлэгтэй, MAG хэлбэрийн дугуйтай налуу тэргэнцэр
Тайлбар
#LC12BCG нь өндөр нуруутай, гарын авлагын тэргэнцэрийн төрөл юм. Энэ нь хром өнгөлгөөтэй, бат бөх нүүрстөрөгчийн ган хүрээтэй. Хажуугийн механизм нь 180 градус хүртэл хязгааргүй тохируулга хийх боломжийг олгодог; Гар нь хазайх байрлалд зориулсан сунгасан тулгууртай.
Чухал мэдээлэл
- Үл хөдлөх хөрөнгө:
-
Нөхөн сэргээх эмчилгээний хэрэгсэл
- Гарал үүслийн газар:
-
Гуандун, Хятад
- Загварын дугаарr:
-
JL212BCG
- Бүтээгдэхүүн:
-
Энгийн загварын гарын авлага Medline Commode тэргэнцэр JL609L
- Хэрэглээ:
-
Эмнэлэг, Гэр, Асрамжийн газар гэх мэт.
- Лого:
-
Захиалгаар хийж болно
- Дизайн:
-
Захиалгат байдлаар угтан авсан
- Хүмүүст:
-
Ахмад настан, хөгжлийн бэрхшээлтэй хүн, өвчтөн гэх мэт.
- Баталгаат хугацаа:
-
Хүргэлтийн огнооноос хойш нэг жил

Үзүүлэлтүүд
| Барааны дугаар | #LC212BCG |
| Нээгдсэн өргөн | 55 см / 21.65" |
| Нугалсан өргөн | 32 см / 12.60" |
| Суудлын өргөн | 46 см / 18.11" |
| Суудлын гүн | 44 см / 17.32" |
| Суудлын өндөр | 49 см / 19.29" |
| Арын түшлэгийн өндөр | 49 см / 19.29" |
| Нийт өндөр | 107 см / 42.13" |
| Нийт урт | 103 см / 40.55" |
| Арын дугуйны диаметр | 41 см / 16 инч |
| Урд талын касторын диаметр | 15 см / 6 инч |
| Жингийн таг. | 113 кг / 250 фунт (Хадгалах бодис: 100 кг / 220 фунт) |
?
Сав баглаа боодол
| Картон хэмжүүр. | 83см*33см*109см / 32.7"*13.0"*43.0" |
| Цэвэр жин | 20.2 кг / 45 фунт |
| Нийт жин | 22.4 кг / 50 фунт |
| Хайрцаг тутамд тоо хэмжээ | 1 ширхэг |
| 20' ?FCL | 94 ширхэг |
| 40' FCL | 230 ширхэг |