Салгаж болдог хөлийн түшлэгтэй хэмнэлттэй гарын авлагын тэргэнцэр#JL972
8 инчийн PVC цул урд дугуйнууд
24 инчийн хатуу дугуйтай арын дугуй
Зэвэрдэггүй ган хажуугийн хамгаалалттай, тогтмол, зөөлөвчтэй түшлэгтэй
Хөнгөн цагаан эвхэгддэг хөлийн тавцантай, салгаж авч болдог, эргэлддэг хөлийн тавиур
Бат бөх хром нүүрстөрөгчийн ган хүрээ
PVC бүрээстэй бүрээс нь бат бөх бөгөөд цэвэрлэхэд хялбар
Үйлчлэх
Бид энэ бүтээгдэхүүнд нэг жилийн баталгаат хугацаа санал болгож байна.
Хэрэв та чанарын асуудалтай тулгарвал бидэнд буцааж худалдаж авах боломжтой бөгөөд бид эд ангиудыг хандивлах болно.


Үзүүлэлтүүд
| Барааны дугаар | #LC972 |
| Нээгдсэн өргөн | 66 см |
| Нугалсан өргөн | 23 см |
| Суудлын өргөн | 45 см |
| Суудлын гүн | 43 см |
| Суудлын өндөр | 48 см |
| Арын түшлэгийн өндөр | 39 см |
| Нийт өндөр | 87 см |
| Нийт урт | 101см |
| Арын дугуйны диаметр | 61 см / 24 инч |
| Урд талын касторын диаметр | 20.32 см / 8" |
| Жингийн таг. | 113 кг / 250 фунт (Хадгалах бодис: 100 кг / 220 фунт) |
Сав баглаа боодол
| Картон хэмжүүр. | 80см*24см*89см / 31.5"*9.5"*35.1" |
| Цэвэр жин | 18 кг / 40 фунт |
| Нийт жин | 20 кг / 44 фунт |
| Хайрцаг тутамд тоо хэмжээ | 1 ширхэг |
| 20' FCL | 164 ширхэг |
| 40' FCL | 392 ширхэг |

ХЭРЭГЛЭГЧИД ХААНААС БАЙНА ВЭ?Манай бүтээгдэхүүн дэлхий даяар, ялангуяа Европ, Хойд Америк, Өмнөд Америк, Ойрхи Дорнод болон Зүүн Өмнөд Азид худалдаалагдаж байна. Манай бүтээгдэхүүн танай зах зээлд тохирох болно гэдэгт итгээрэй. Бидэнтэй холбоо барихыг урьж байна.
МАНАЙ ҮЙЛЧИЛГЭЭ1. OEM болон ODMare-г хүлээн авсан2. Дээж авах боломжтой3. Бусад тусгай үзүүлэлтүүдийг өөрчилж болно4. Бүх үйлчлүүлэгчдэд хурдан хариу өгөх

А: Бид яагаад энд байгаа юм бэ?
А: Тус компани нь 15000 хавтгай дөрвөлжин метр талбай бүхий газар дээр байрладаг. 200 гаруй ажилтантай бөгөөд үүнд 20 удирдах ажилтан, 30 техникийн ажилтан багтдаг. Бид 150 гаруй өөр загвараас бүрдсэн 9 ангиллын бүтээгдэхүүнийг боловсруулсан. Эдгээр бүтээгдэхүүнийг 30 гаруй оронд өргөнөөр борлуулсан.
А: Та үйлдвэр үү эсвэл худалдааны компани уу?
А: Бид эмнэлгийн хэрэгслийн мэргэжлийн ханган нийлүүлэгч юм. Бид Фошань мужид гэрийн арчилгааны бүтээгдэхүүн үйлдвэрлэдэг үйлдвэртэй.
Бид үйлдвэрлэл болон худалдааны бизнест анхаарлаа хандуулж байна. Энэ тохиолдолд бид үйлчлүүлэгчдэд багц загваруудыг нийлүүлж чадна. Манай компанид зочлоход тавтай морилно уу.
А: Танай үйлдвэр хаана байрладаг вэ? Би тэнд яаж очиж болох вэ?
А: Манай үйлдвэр нь Хятадын Гуандун мужийн Фошань хотын Нанхай дүүргийн Дали Сиэбянь аж үйлдвэрийн паркт байрладаг. Манай үйлдвэрт зочлохыг урьж байна.