Тайлбар
Тохиромжтой, практик хөдөлгөөний тусламжийн шийдлийг хайж буй хүмүүст төгс тохирох шинэ дугуйт тэшүүрийг танилцуулж байна. Энэхүү дугуйт тэшүүр нь хамгийн сүүлийн үеийн дизайн, шинэлэг онцлог шинж чанаруудаараа хосгүй тав тух, хялбар байдлыг санал болгодог.
Энэхүү галзуу хулгана нь таныг үргэлж аюулгүй, найдвартай байлгах найдвартай түгжих функцтэй ирдэг. Хөдөлгөөнөө бүрэн хянахын тулд хурдаа хасах эсвэл тоормослохын тулд доош татна уу. Та цэцэрлэгт хүрээлэнд алхаж байгаа эсвэл хүн ихтэй газраар явж байгаа эсэхээс үл хамааран энэхүү галзуу хулгана нь танд өөртөө итгэлтэйгээр чөлөөтэй хөдлөх боломжийг олгоно.
Үүнээс гадна, өнхрүүш нь өндрийг тохируулах таван түвшнийг санал болгодог тул та өөрийн хэрэгцээнд тохируулан өөрчлөх боломжтой. Таны өндөр ямар ч байсан та зөв байрлалыг хадгалах, нуруу болон үе мөчний ачааллыг бууруулах хамгийн сайн хувцасыг олох боломжтой.
Энэхүү өнхрүүш нь тансаг зэрэглэлийн PU зөөлөн суудлын дэрээр тоноглогдсон тул танд хэрэгтэй үед, хаана ч тухтай суух боломжийг олгоно. Ядарсан үедээ зүгээр л суугаад, завсарлага аваад, хүч чадлаа сэргээгээд дараа нь ажлаа үргэлжлүүлээрэй.
Мөн хүрдийг хадгалах, тээвэрлэхэд хялбар болгохын тулд эвхэгддэг функцээр бүтээсэн. Роллерийг машины тээш, шүүгээ эсвэл давчуу зайд төгс тохирох авсаархан хэмжээтэй болгон хялбархан эвхэж болно. Хэт их хөдөлгөөнтэй холбоотой асуудалтай тулгардаг өдрүүд ард хоцорчээ. ДОХ-ын эсрэг тэмцдэг байсан.
Ролик тэшүүрийн авчирдаг эрх чөлөө, бие даасан байдлыг мэдрээрэй. Таны хажууд найдвартай хамтрагч байгааг мэдэж, өдрөө өөртөө итгэлтэйгээр өнгөрүүлээрэй. Хязгаарлалтуудтай баяртай гэж хэлээд энэхүү ер бусын роллер ертөнцийн боломжуудад тавтай морил.

Үйлчлэх
Бид энэ бүтээгдэхүүнд нэг жилийн баталгаат хугацаа санал болгож байна.
Хэрэв та чанарын асуудалтай тулгарвал биднээс буцааж худалдаж авах боломжтой бөгөөд бид эд ангиудыг хандивлах болно.
Үзүүлэлтүүд
| Барааны дугаар | LC9188LH |
| Нийт өргөн | 60 см |
| Нийт өндөр | 84-102 см |
| Нийт гүн (урд талаас хойш) | 33 см |
| Суудлын өргөн | 35 см |
| Кастерын Диа. | 8" |
| Жингийн таг. | 100кг |
Сав баглаа боодол
| Картон хэмжүүр. | 60*54*18см |
| Цэвэр жин | 6.7кг |
| Нийт жин | 8кг |
| Хайрцаг тутамд тоо хэмжээ | 1 ширхэг |
| 20' FCL | 480 ширхэг |
| 40' FCL | 1150 ширхэг |