Эвхэгддэг түшлэгтэй тэргэнцэр #LC905
ТайлбарБат бөх нунтаг бүрсэн ган хүрээтэй ирдэг
Даавуун суудал болон түшлэг
24 инчийн PU хойд дугуй болон 8 инчийн урд PU дугуй нь жигд явах боломжийг олгоно.
Дээшээ өргөдөг ширээний түшлэг, тохируулж болох хөлийн тавиур болон датагаар сольж болдог хөлийн тавиур
Хадгалах болон тээвэрлэхэд хялбар болгохын тулд 12.6 инч нугалж болно
Үйлчлэх
Бид энэ бүтээгдэхүүнд нэг жилийн баталгаат хугацаа санал болгож байна.
Хэрэв та чанарын асуудалтай тулгарвал бидэнд буцааж худалдаж авах боломжтой бөгөөд бид эд ангиудыг хандивлах болно.
Үзүүлэлтүүд
| Барааны дугаар | LC905 |
| Нийт өргөн | 66 см |
| Суудлын өргөн | 27 см |
| Суудлын гүн | 46 см |
| Суудлын өндөр | 50 см |
| Арын түшлэгийн өндөр | 39 см |
| Нийт өндөр | 88 см |
| Нийт урт | 101см |
| Урд дугуйны диаметр/Хойд дугуйны диаметр | 8"/24" |
| Жингийн таг. | 113 кг / 250 фунт (Хадгалах бодис: 100 кг / 220 фунт) |
Сав баглаа боодол
| Картон хэмжүүр. | 81*28*91см |
| Цэвэр жин | 18кг |
| Нийт жин | 20кг |
| Хайрцаг тутамд тоо хэмжээ | 1 ширхэг |
| 20' FCL | 136 ширхэг |
| 40' FCL | 325 ширхэг |
| |