Халуун борлуулалттай хөнгөн цагаан тэргэнцэр

Тайлбар
Тээврийн тэргэнцэр, хөнгөн цагаан хөнгөн жинтэй сандлын хүрээ
8 инчийн хатуу арын дугуй, 5 инчийн хатуу кастор
ЭРГЭДЭХ ГАРЫН ТҮЛЭГЧ БА ХӨЛИЙН ТУЛ
УНАХ АРЫН БАРИУЛ, НЭГДСЭН ТОРМОС БА СУУДЛЫН БҮСЭНТЭЙ
МАНАЙ ҮЙЛЧИЛГЭЭ
1. OEM болон ODM-ийг хүлээн авна
2. Дээж авах боломжтой
3. Бусад тусгай үзүүлэлтүүдийг өөрчилж болно
4. Бүх үйлчлүүлэгчдэд хурдан хариу өгөх
Түгээмэл асуултууд
1.Таны брэнд юу вэ?
Бид өөрсдийн гэсэн Jianlian брэндтэй бөгөөд OEM нь бас хүлээн зөвшөөрөгддөг. Бид одоо ч гэсэн янз бүрийн алдартай брэндүүд үү?
энд тараана уу.
2. Танд өөр загвар байгаа юу?
Тийм ээ, бид хийдэг. Бидний үзүүлж буй загварууд нь ердийн л загварууд. Бид олон төрлийн гэрийн арчилгааны бүтээгдэхүүн нийлүүлж чадна. Тусгай үзүүлэлтүүдийг өөрчлөх боломжтой.
3. Та надад хөнгөлөлт үзүүлж чадах уу?
Бидний санал болгож буй үнэ өртгийн үнэтэй бараг ойролцоо байгаа ч бидэнд бага зэрэг ашиг олох зай хэрэгтэй байна. Хэрэв их хэмжээний бараа шаардлагатай бол таны сэтгэлд нийцсэн хямдралтай үнийг авч үзэх болно.
Үзүүлэлтүүд
| Барааны дугаар | #LC9003LAJ |
| Нээгдсэн өргөн | 45 см |
| Нугалсан өргөн | 20 см |
| Суудлын өргөн | 37 см |
| Суудлын гүн | 30 см |
| Суудлын өндөр | 45 см |
| Арын түшлэгийн өндөр | 38 см |
| Нийт өндөр | 88 см |
| Арын дугуйны диаметр | 8" |
| Урд талын касторын диаметр | 6" |
| Жингийн таг. | 100 кг / 220 фунт |
Сав баглаа боодол
| Картон хэмжүүр. | 75*25*66см |
| Цэвэр жин | 7.2кг |
| Нийт жин | 9.4кг |
| Хайрцаг тутамд тоо хэмжээ | 1 ширхэг |
| 20' ?FCL | 220 ширхэг |
| 40' FCL | 550 ширхэг |