Доошоо эргэлддэг гарын түшлэг болон салгаж болдог хөлийн түшлэгтэй комод тэргэнцэр,
Тайлбар#LC6921 нь хөдөлгөөн болон өдөр тутмын бусад ажлуудад бие даасан байдлыг хангах энгийн төрлийн тэргэнцэр юм. Тэргэнцэр нь бие даасан, салгаж авдаг хуванцар хувинтай эсвэл та сандлыг жорлонгийн дээгүүр байрлуулж болно. Сандал нь нунтаг бүрсэн өнгөлгөөтэй бат бөх ган хүрээтэй ирдэг. Сандал нь доошоо эргэдэг гарын түшлэг болон салгаж болдог хөлийн түшлэгтэй ирдэг. Зөөлөн бүрээс нь бат бөх, тохь тухтай PU материалаар хийгдсэн бөгөөд 5 инчийн дугуй нь жигд явах боломжийг олгодог. Хадгалах, тээвэрлэхэд хялбар ухаалаг салгах загвар.
Онцлог шинж чанаруудХадгалах, тээвэрлэхэд хялбар ухаалаг салгах загвар.
Нунтаг бүрсэн өнгөлгөөтэй бат бөх ган хүрээ
Салгаж болдог суудлын самбар
Тагтай, салгаж болдог хуванцар комод хувин? 5 инчийн PVC дугуй, түгжих тоормостой арын дугуй
Зөөлөн түшлэгийг доош нь эргүүлж болно
PE эвхэгддэг хөлийн тавиуртай, салгаж авч болдог, эргэлддэг хөлийн тавиур
PU бүрээс нь бат бөх бөгөөд цэвэрлэхэд хялбар
Үзүүлэлтүүд
| Барааны дугаар | #LC6921 |
| Нийт өргөн | 55 см / 21.65" |
| Суудлын өргөн | 45 см / 17.32" |
| Суудлын гүн | 44 см / 17.32" |
| Суудлын өндөр | 53 см / 20.87" |
| Арын түшлэгийн өндөр | 38 см / 14.96" |
| Нийт өндөр | 96 см / 37.80" |
| Нийт урт | 95 см / 37.40" |
| Урд талын касторын диаметр | 13 см / 5" |
| Жингийн таг. | 113 кг / 250 фунт (Хадгалах бодис: 100 кг / 220 фунт) |
Сав баглаа боодол
| Картон хэмжүүр. | 56см*45.5см*29.5см / 22.1"*18.0"*11.7" |
| Цэвэр жин | 13 кг / 29 фунт |
| Нийт жин | 15 кг / 33 фунт |
| Хайрцаг тутамд тоо хэмжээ | 1 ширхэг |
| 20' FCL | 370 ширхэг |
| 40' FCL | 860 ширхэг |