Өндөр тохируулгатай хөнгөн тусгай бариултай алхах таяг уу?
Тайлбар
Тусгай бариулын тусламжтайгаар таяг илүү загварлаг харагддаг бөгөөд танд хүчтэй дэмжлэг үзүүлдэг.
Зөвхөн хөнгөн төдийгүй хангалттай бат бөх тул хэрэглэхэд илүү хялбар бөгөөд аюулгүй.
Өндрийг тохиромжтойгоор тохируулж болно. (75-97.5 см)
Хөнгөн цагаан исэл үйлдвэрлэхэд гадаргуу нь зэвэнд тэсвэртэй болдог.
Доод үзүүр нь гулсдаггүй резинээр хийгдсэн тул хаана ч ашиглаж болно.
Гар бариулыг өөрийн хүссэнээр хийж болно.
бүтээгдэхүүний өнгийг тохируулан өөрчилж болно.
Онцлог шинж чанарууд
Таны хэрэгцээнд тохируулан өөрчлөх боломжтой:Товчлуур дээр дарахад л та хүссэн газраа 29″-38″ хүртэл өндрийг нь тохируулах боломжтой. Та баруун эсвэл солгой гартай эсэхээс үл хамааран энэхүү таягийг өөрийн хэрэгцээнд тохируулан хялбархан эргүүлж болно. Гурван хөлт таягийн үзүүртэй бариултай алхах таягийг 10 өндрийг тохируулах тохиргоотойгоор сунгаж болно.
Сонгодог харагдахуйц, бат бөх таяг:Энэхүү таяг нь 300 фунт жинд зориулагдсан, сайхан харагддаг, тогтвортой, хөнгөн жинтэй тул том диаметртэй хөнгөн цагаан хоолойгоор хийгдсэн боловч энэхүү хөнгөн цагаан таяг нь бусад олон таягаас илүү бат бөх, хатуу тулгууртай тул найдвартай тогтвортой байдлыг хангадаг. (Өнгийг өөрчилж болно)
Түгжээг чангалах:Таны тав тух, зөв хэмжээнд тохируулсны дараа голд нь шураг холбосон холбоостой бөгөөд энэ нь таягийг чангалж, санамсаргүй дахин тохируулахаас сэргийлдэг. Таягийг чангалсны дараа хатуу алхах таяг шиг мэдрэгдэж, үйлчилж, ажилладаг.
Гулсахгүй үзүүр:Суурилуулсан үзүүрүүд нь харьцангуй бат бөх бөгөөд сайн бат бөх чанартай. Таягны үзүүр нь нойтон гадаргуу дээр гулсах эрсдэлийг бууруулахын тулд гадна талын ирмэгийг сунгаж, газарт цохиулах цочролыг шингээх зориулалттай. Энэхүү үзүүр нь илүү их зөөлөвч, алхах тав тухыг өгдөг.
Үзүүлэлтүүд
| Барааны дугаар | #JL9300L |
| Хоолой | Экструдлагдсан хөнгөн цагаан |
| Гар бариул | PP (Полипропилен) |
| Зөвлөгөө | Резин |
| Нийт өндөр | 75-97.5 см / 29.53″-38.39″ |
| Дээд хоолойн диаметр | 22 мм / 7/8″ |
| Доод хоолойн диаметр | 19 мм / 3/4″ |
| Зузаан хоолойн хана | 1.2 мм |
| Жингийн таг. | 135 кг / 300 фунт. |
Сав баглаа боодол
| Картон хэмжүүр. | 75см*35см*15см / 29.5″*13.8″*5.9″ |
| Хайрцаг тутамд тоо хэмжээ | 20 ширхэг |
| Цэвэр жин (Нэг ширхэг) | 0.38 кг / 0.84 фунт. |
| Цэвэр жин (Нийт) | 7.60 кг / 16.89 фунт. |
| Нийт жин | 8.50 кг / 18.89 фунт. |
| 20′ FCL | 711 хайрцаг / 14220 ширхэг |
| 40′ FCL | 1727 хайрцаг / 34540 ширхэг |