Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Манай цахилгаан тэргэнцэрийг хэрэглэгчийн аюулгүй байдлыг харгалзан бүтээсэн. Цахилгаан соронзон тоормосны моторын систем нь аюулгүй, найдвартай тоормослох туршлагыг хангахын тулд маш сайн хяналт, тогтвортой байдлыг хангадаг. Налуу эсвэл тэгш газар дээр байсан ч аюулгүйн налуу зам нь аюулгүй, төвөггүй буух боломжийг олгож, хэрэглэгчид болон тэдний хайртай хүмүүст сэтгэлийн амар амгаланг өгдөг.
Бид тав тухтай байдал, уян хатан байдлын ач холбогдлыг ойлгодог тул манай цахилгаан тэргэнцэр нь нугардаггүй загвартай. Энэ нь хэрэглэгч ямар ч таагүй мэдрэмж, стрессгүйгээр тэргэнцэрт амархан орж, гарах боломжтой гэсэн үг юм. Нэмж дурдахад, мотор-механик хос горимын хөрвүүлэлт нь хэрэглэгчдэд өөрсдийн сонголт эсвэл тодорхой хэрэгцээнд нийцүүлэн цахилгаан болон механик горимуудын хооронд шилжих боломжийг олгодог.
24 инчийн хөнгөн цагаан-магнийн хайлшин обуд нь зөвхөн гайхалтай харагдахаас гадна бат бөх, удаан эдэлгээтэй байдлыг хангадаг. Эдгээр обуд нь янз бүрийн газар нутаг, нөхцөл байдлыг тэсвэрлэх зориулалттай тул хэрэглэгчид дотор болон гадна орчинд өөртөө итгэлтэйгээр жолоодох боломжийг олгодог. Хучилтгүй зам эсвэл бартаатай гадаргуу байсан ч манай моторт тэргэнцэр үүнийг даван туулж, үргэлж тав тухтай, жигд явах боломжийг олгодог.
Үүнээс гадна, манай цахилгаан тэргэнцэр нь салбарын анхны араатай мотороор тоноглогдсон бөгөөд энэ нь илүү хөнгөн, чимээгүй ажилладаг. Энэ нь хэрэглэгчид ямар ч саад тотгор, таагүй зүйлгүйгээр хөдлөх боломжийг олгодог. Дуу чимээний түвшин багассан нь эмнэлэг, худалдааны төв эсвэл олон нийтийн газар зэрэг янз бүрийн орчинд ашиглахад тохиромжтой болгодог.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Нийт урт | 1200MM |
| Тээврийн хэрэгслийн өргөн | 670 мм |
| Нийт өндөр | 1000MM |
| Суурийн өргөн | 450MM |
| Урд/хойд дугуйны хэмжээ | 10/24" |
| Тээврийн хэрэгслийн жин | 34KG+10кг (Батерей) |
| Ачааны жин | 120кг |
| Авирах чадвар | ≤13° |
| Моторын хүч | 24V DC250W*2 |
| Батерей | 24V12AH/24V20AH |
| Хүрээ | 10-20KM |
| Цаг тутамд | 1 – 7 км/цаг |

Өмнөх: Эмнэлгийн тохируулгатай өндөр нуруутай эвхэгддэг цахилгаан тэргэнцэр Дараагийнх нь: 2*250Вт мотортой, CE хөгжлийн бэрхшээлтэй хүмүүст зориулсан эвхэгддэг цахилгаан хөдөлгүүртэй тэргэнцэр