Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Манай цахилгаан тэргэнцэр нь гулгамтгай налуу дээр ч тогтвортой байдал, аюулгүй байдлыг хангахын тулд E-ABS зогсох түвшний хянагчаар тоноглогдсон. Гулсдаггүй налуу зам нь аюулгүй байдлын нэмэлт давхаргыг нэмж, санамсаргүй гулсах эсвэл гулсахаас сэргийлж барьцалдалтыг сайжруулдаг. Энэ нь бүх төрлийн газар нутгаар явахдаа сэтгэлийн амар амгаланг баталгаажуулдаг.
Манай цахилгаан тэргэнцрийн нэг онцлог нь урд дугуйгаар хөтөлдөг функц бөгөөд саад бэрхшээл, тэгш бус гадаргууг хялбархан даван туулах зориулалттай. Энэхүү өвөрмөц шинж чанар нь хөдөлгөөний бэрхшээлтэй хүмүүс зэрэг бүх насны хэрэглэгчдэд ашиглахад хялбар болгодог.
Аюулгүй байдал бол хамгийн чухал бөгөөд манай цахилгаан тэргэнцэр нь нарийн жолоодлого, хариу үйлдэл үзүүлэхийг хангах илүү мэдрэмтгий хяналтын системтэй. Энэхүү функцийн үр дүнд илүү жигд, илүү тохь тухтай жолоодлого бий болж, овойлтыг багасгаж, өөр өөр газрын хооронд жигд шилжих боломжийг олгодог.
Бид хүртээмжийн ач холбогдлыг ойлгодог тул манай цахилгаан тэргэнцэр нь хөдөлгөөний янз бүрийн хэрэгцээтэй хүмүүст зориулагдан бүтээгдсэн. Хүчирхэг мотор, бат бөх хийц, дэвшилтэт удирдлагын хослол нь манай цахилгаан тэргэнцэрийг өдөр тутмын хэрэглээнд найдвартай, тохиромжтой сонголт болгодог.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Нийт урт | 1150MM |
| Тээврийн хэрэгслийн өргөн | 650 мм |
| Нийт өндөр | 950MM |
| Суурийн өргөн | 450MM |
| Урд/хойд дугуйны хэмжээ | 16/10" |
| Тээврийн хэрэгслийн жин | 35KG+10кг (Батерей) |
| Ачааны жин | 120кг |
| Авирах чадвар | ≤13° |
| Моторын хүч | 24V DC250W*2 |
| Батерей | 24V12AH/24V20AH |
| Хүрээ | 10-20KM |
| Цаг тутамд | 1 – 7 км/цаг |

Өмнөх: Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүмүүст зориулсан хөнгөн цагаан магнийн зөөврийн цахилгаан тэргэнцэр Дараагийнх нь: Гадна хөнгөн цагаан хялбар эвхдэг зөөврийн цахилгаан тэргэнцэр