Транзит спортын тэргэнцэр#LC9002LABJ
Тайлбар
● Хөнгөн цагаан хүрээ? Гарын түшлэг болон хөлийн түшлэгийг дээш өргөх үү? PU кастор pu арын дугуй? Нэгдсэн тоормостой, буцааж буулгах бариултай
Үйлчлэх
Бид энэ бүтээгдэхүүнд нэг жилийн баталгаат хугацаа санал болгож байна.
Хэрэв та чанарын асуудалтай тулгарвал биднээс буцааж худалдаж авах боломжтой бөгөөд бид эд ангиудыг хандивлах болно.
Үзүүлэлтүүд
| Барааны дугаар | #LC9002LABJ |
| Нийт өргөн | 44 см |
| Суудлын өргөн | 21 см |
| Суудлын гүн | 30 см |
| Суудлын өндөр | 43 см |
| Арын түшлэгийн өндөр | 33 см |
| Нийт өндөр | 79 см |
| Нийт урт | 88 см |
| Урд дугуйны диаметр/хойд дугуйны диаметр | 6″&8″ |
| Жингийн таг. | 100кг |
Сав баглаа боодол
| Картон хэмжүүр. | 72*24*70см |
| Цэвэр жин | 7.9кг |
| Нийт жин | 9.2кг |
| Хайрцаг тутамд тоо хэмжээ | 1 ширхэг |
| 20′ FCL | 203 ширхэг |
| 40′ FCL | 473 ширхэг |