Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
250Вт-ын хүчирхэг хос мотороор тоноглогдсон энэхүү цахилгаан тэргэнцэр нь бүх төрлийн гадаргуу дээр хялбархан гулсаж, жигд, жигд хөдөлгөөнийг баталгаажуулдаг. Манай E-ABS зогсоолтой налуу зам хянагч нь аюулгүй, тааламжтай явахын тулд нарийн хяналт, тогтвортой байдлыг хангадаг тул тэгш бус гадаргуу болон хүнд хэцүү налуутай салах ёс гүйцэтгээрэй.
Бид тав тухын ач холбогдлыг ойлгодог тул цахилгаан тэргэнцэр маань урд болон хойд цочрол шингээх системээр тоноглогдсон байдаг. Та бартаат замаар явж байгаа эсвэл замдаа саад бэрхшээлтэй тулгарч байгаа эсэхээс үл хамааран эдгээр чийг шингээх функцууд нь жигд, тав тухтай жолоодлогыг хангаж, овойлт болон чичиргээг багасгадаг.
Манай цахилгаан тэргэнцэр нь зүгээр нэг хөдөлгөөний тусламж төдий зүйл биш; Энэ бол бие даасан байдлын бэлгэдэл юм. Хэрэглэгчийг харгалзан бүтээсэн, жигд, эргономик хэлбэртэй тул удаан хугацаанд ашиглахад дээд зэргийн дэмжлэг, тав тухыг хангадаг. Суудал нь стрессийг хамгийн ихээр тайлах, удаан хугацаанд суухаас үүдэлтэй таагүй мэдрэмж, даралтын шархнаас урьдчилан сэргийлэх зорилгоор зөөлөвчтэй.
Аюулгүй байдал бол бидний тэргүүлэх чиглэл бөгөөд ийм учраас манай цахилгаан тэргэнцэр нь аюулгүй, найдвартай туршлагыг баталгаажуулдаг үндсэн шинж чанаруудаар тоноглогдсон. Хөндий унахаас сэргийлсэн суурилуулсан шинж чанарууд нь тогтвортой байдлыг хангаж, санамсаргүй байдлаар хазайхаас сэргийлж, хэрэглэгчид болон тэдний асран хамгаалагчдад сэтгэлийн амар амгаланг өгдөг.
Манай цахилгаан тэргэнцэр нь зөвхөн ажиллагаатай төдийгүй маш тохиромжтой. Хадгалах эсвэл тээвэрлэхэд хялбар бөгөөд дотор болон гадаа ашиглахад төгс тохирно. Авсаархан загвар нь хязгаарлагдмал орон зайд ашиглахад хялбар болгож, өдөр тутмын үйл ажиллагаанд илүү уян хатан байдлыг бий болгодог.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Нийт урт | 1220MM |
| Тээврийн хэрэгслийн өргөн | 650 мм |
| Нийт өндөр | 1280 онMM |
| Суурийн өргөн | 450MM |
| Урд/хойд дугуйны хэмжээ | 10/16 инч |
| Тээврийн хэрэгслийн жин | 41KG+10кг (Батерей) |
| Ачааны жин | 120кг |
| Авирах чадвар | ≤13° |
| Моторын хүч | 24V DC250W*2 |
| Батерей | 24V12AH/24V20AH |
| Хүрээ | 10-20KM |
| Цаг тутамд | 1 – 7 км/цаг |

Өмнөх: Зөөврийн эвхэгддэг цочрол шингээгч цахилгаан тэргэнцэр Дараагийнх нь: Эмнэлгийн гадаа хэвтэж болох өндөр нуруутай эвхдэг цахилгаан тэргэнцэр