Тайлбар
Pneumatic Mag Rear Wheels бүхий тэргэнцэр нь бат бөх, тав тухтай, хөдөлгөөн сайтай идэвхтэй хэрэглэгчдэд зориулагдсан өндөр хүчин чадалтай тэргэнцэр юм. Хөнгөн хөнгөн цагаан хийц, хийн дугуйтай том арын дугуй, олон төрлийн дээд зэрэглэлийн эд ангиудтай энэхүү сандал нь бүх хүнд эрх чөлөө, адал явдалд хүрэх боломжийг олгох зорилготой юм.
Хийн Mag арын дугуйтай тэргэнцэр нь хэрэглэгчдэд идэвхтэй амьдралын хэв маягийг эрхэмлэж, өдөр тутмын үйл ажиллагаанд хязгаарлалтгүйгээр оролцох боломжийг олгодог. Хийн дугуйтай том, бат бөх арын дугуй нь уг сандлыг өвс, хайрга, шороо болон стандарт тэргэнцэртэй холбоотой бусад тэгш бус газрыг жигд туулах боломжийг олгодог. Энэ нь уг сандлыг завгүй гудамжаар итгэлтэйгээр явах, байгалийн аялал зугаалгаар явах, замаас гадуур аяндаа гарахад тохиромжтой болгодог. Цаг агаарын нөлөөнд тэсвэртэй хийц, тохь тухтай хэрнээ найдвартай эд ангиуд нь хэрэглэгчийг аливаа адал явдлын үеэр аюулгүй, дэмжлэгтэй байлгадаг. Бартаат замын чадвар болон тав тухыг хослуулсан энэхүү тэргэнцэр нь хил хязгааргүй судлах эрх чөлөөг олгодог.
Зэврэлтэнд тэсвэртэй хөнгөн цагаанаар хийгдсэн, Pneumatic Mag хойд дугуйтай тэргэнцэр нь ердөө 11.5 кг жинтэй боловч хэрэглэгчийн жинг 100 кг хүртэл даах чадвартай. Сандлын бат бөх хажуугийн хүрээ болон хөндлөн тулгуур нь эвхэх эсвэл дэлгэх үед бат бөх бүтцийг хангадаг. Том 22 инчийн хойд дугуйнууд нь янз бүрийн гадаргуу дээр жигд явахад зориулсан хийн Mag дугуйтай бол жижиг 6 инчийн урд дугуй нь жолоодлого болон хяналтыг хялбар болгодог. Нэгдсэн гар тоормос нь налуу зам дээр аюулгүй зогсох хүчийг өгдөг. Тохируулж болох арын суудлын өнцөг нь бүрээстэй гарын түшлэг болон эргономик торон суудалтай хослуулсан нь хэрэглэгчийн тав тухыг хангадаг. Тохиромжтой хадгалахын тулд тэргэнцэр нь 28 см өргөн авсаархан эвхэгддэг.
Үйлчлэх
Манай бүтээгдэхүүнүүд нэг жилийн баталгаатай бөгөөд хэрэв танд ямар нэгэн асуудал гарвал бидэнтэй холбоо барина уу, бид танд туслахын тулд чадах бүхнээ хийх болно.
Үзүүлэлтүүд
| Барааны дугаар | #LC868LJ |
| Нээгдсэн өргөн | 60 см / 23.62" |
| Нугалсан өргөн | 26 см / 10.24" |
| Суудлын өргөн | 41 см / 16.14" (заавал биш: ?46 см / 18.11) |
| Суудлын гүн | 43 см / 16.93" |
| Суудлын өндөр | 50 см / 19.69" |
| Арын түшлэгийн өндөр | 38 см / 14.96" |
| Нийт өндөр | 89 см / 35.04" |
| Нийт урт | 97 см / 38.19" |
| Арын дугуйны диаметр | 61 см / 24 инч |
| Урд талын касторын диаметр | 15 см / 6 инч |
| Жингийн таг. | 113 кг / 250 фунт (Хадгалах: 100 кг / 220 фунт) |
Сав баглаа боодол
| Картон хэмжүүр. | 95см*23см*88см / 37.4"*9.06"*34.65" |
| Цэвэр жин | 10.0 кг / 22 фунт. |
| Нийт жин | 12.2 кг / 27 фунт. |
| Хайрцаг тутамд тоо хэмжээ | 1 ширхэг |
| 20' FCL | 146 ширхэг |
| 40' FCL | 348 ширхэг |
САВЛАГАА
Стандарт далайн сав баглаа боодол: экспортын хайрцаг
Бид мөн OEM сав баглаа боодлыг хангаж чадна