Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Танд хосгүй хөдөлгөөн, тохь тухыг санал болгодог шинэлэг цахилгаан тэргэнцэрүүдийг танилцуулж байна. Манай тэргэнцэр нь бат бөх, удаан эдэлгээтэй байхын тулд өндөр бат бөх хөнгөн цагаан хайлшаар хийгдсэн. Та найдвартай тээвэрлэлт хайж байгаа эсвэл гадаа аялалдаа авч явахад хялбар сонголт хайж байгаа эсэхээс үл хамааран манай цахилгаан тэргэнцэр нь танд төгс тохирох болно.
Хүчирхэг сойзгүй мотороор тоноглогдсон энэхүү тэргэнцэр нь таныг очих газартаа хялбархан хүргэнэ. Хөдлөхөд маш их хүчин чармайлт шаарддаг том хэмжээтэй гар ажиллагаатай тэргэнцэрүүдээсээ сал. Манай цахилгаан тэргэнцэртэй бол та жигд, хялбар аяллаар явж, бие даасан байдлаа эргүүлэн олж авах боломжтой.
Манай цахилгаан тэргэнцрийн нэг онцлог нь түүний гайхалтай 22 км зам юм. Та хотоор аялах, найз нөхөд, гэр бүлийнхэнтэйгээ уулзах эсвэл ажлаар явах зэргээр явж байгаа эсэхээс үл хамааран манай тэргэнцэр нь таныг байнга цэнэглэх талаар санаа зовохгүйгээр хүссэн газраа хүрэх боломжийг олгоно.
Найдвартай литийн батерейгаар ажилладаг манай цахилгаан тэргэнцэр нь зөвхөн эрчим хүчний хэмнэлттэй төдийгүй хөнгөн жинтэй. Авсаархан загвар нь хадгалах, тээвэрлэх, авч явахад хялбар болгож, ерөнхий тохь тухыг сайжруулдаг. Та үүнийг эвхээд машиныхаа тээшинд хийх эсвэл дээш өргөх шаардлагатай эсэхээс үл хамааран манай цахилгаан тэргэнцэрийг ашиглахад хялбар.
Бид удаан хугацаанд тав тухтай тэргэнцэр ашиглахын ач холбогдлыг ойлгодог тул манай цахилгаан тэргэнцэр нь зөөлөн суудал, түшлэгтэй байдаг. Өдрийн турш тав тух, дэмжлэгийг эдлээрэй. Нэмж дурдахад, тэргэнцэр нь хувь хүний сонголтод тохируулан гарын түшлэг, хөлийн сандалтай бөгөөд оновчтой тав тухыг хангадаг.
Аюулгүй байдлыг нэн тэргүүнд тавьдаг тул цахилгаан тэргэнцэр нь тогтвортой байдлыг хангаж, ослоос урьдчилан сэргийлэх зорилгоор хүчирхэг тоормос болон өнхрөхөөс хамгаалах дугуйгаар тоноглогдсон. Мөн бид танд тохиромжтой үед тэргэнцэрийг хялбархан жолоодож, ажиллуулах боломжийг олгодог ашиглахад хялбар удирдлагатай.
Манай цахилгаан тэргэнцэртэй хөдөлгөөний хувьсгалыг мэдрээрэй. Энэ нь хамгийн сүүлийн үеийн технологийг хөнгөн бөгөөд тохиромжтой онцлогтой хослуулан танд дээд зэргийн унах туршлагыг өгөх болно. Манай цахилгаан тэргэнцэр нь таны өдөр тутмын адал явдлын найдвартай хамтрагч бөгөөд танд эрх чөлөө, бие даасан байдлаа эргүүлэн авах боломжийг олгоно.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Нийт урт | 1030MM |
| Тээврийн хэрэгслийн өргөн | 560 сая |
| Нийт өндөр | 910 мм |
| Суурийн өргөн | 450 мм |
| Урд/хойд дугуйны хэмжээ | 8/12" |
| Тээврийн хэрэгслийн жин | 18кг |
| Ачааны жин | 100кг |
| Авирах чадвар | 10° |
| Цахилгаан сойзгүй мотор 250W ×2 | Сойзгүй мотор 250W ×2 |
| Батерей | 24V10AH,1.8KG |
| Хүрээ | 18 – 22 км |
| Цаг тутамд | 1 – 6 км/цаг |

Өмнөх: Өндөр тохируулах эмнэлгийн зөөврийн трансфер жорлонгийн комод сандал тэргэнцэр Дараагийнх нь: Гадна хөнгөн цагаан хөнгөн сойзгүй мотортой цахилгаан тэргэнцэр