Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Хүн бүрийн амьдралд саад бэрхшээл байдаг. Шатаар өгсөх тэргэнцэртэй тул бүх саад бэрхшээл саад биш болсон. Шатаар өгсөх чадвар болон цахилгаан тэргэнцэрийг хослуулсан патентлагдсан 2-in-1 загвар нь барилга байгууламж болон өмнө нь хүрч очих боломжгүй газруудаар хялбархан явах боломжийг танд олгоно.
Тав тухтай, эрүүл суудал, хөнгөн жин. Бат бөх хөнгөн цагаан хүрээний технологи нь тэргэнцрийн стандарт дизайны хувьслыг бий болгодог. Эргономик бүсэлхийн тулгуурыг тэргэнцрийн хүрээнд нэгтгэснээр суудлын өнцгийг сайжруулж, муруй тулгуурын түшлэгийг бий болгодог. Суудлын өнцөг болон пүрш нь аарцагны ясыг эргономик байрлалд оруулж, гулсах, урагш бөхийхөөс сэргийлдэг.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Үйлдвэрлэгч | хүлээн зөвшөөрөгдөхүйц |
| Онцлог | тохируулж болох, эвхэгддэг |
| Костюмтай хүмүүс | ахмад настан болон хөгжлийн бэрхшээлтэй |
| Суудлын өргөн | 440 мм |
| Суудлын өндөр | 480 мм |
| Нийт жин | 45кг |
| Нийт өндөр | 1210 мм |
| Хэрэглэгчийн хамгийн их жин | 100кг |
| Батерейны багтаамж (сонголтоор) | 10Ач литийн батерей |
| Цэнэглэгч | DC24V2.0A |
| Хурд | 4.5 км/цаг |
| Мөлхөгчний урт | 84CM |


Өмнөх: Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүмүүст зориулсан эвхэгддэг хөнгөн цагаан хайлшин хөнгөн цахилгаан тэргэнцэр Дараагийнх нь: Цахилгаан босоо гэрийн өргөгчтэй тэргэнцэр хар