Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Цахилгаан тэргэнцэр нь хосгүй жолоодлогын туршлагыг мэдрүүлэхийн тулд хоёр 250Вт-ын хос мотортой хүчирхэг хөдөлгүүртэй. Хүчирхэг хүч нь жигд ажиллагааг хангаж, дотор болон гадаа ашиглахад тохиромжтой. Та хүн ихтэй орон зайд явж байгаа эсвэл бартаат замаар явж байгаа эсэхээс үл хамааран энэхүү тэргэнцэр нь даалгаврыг биелүүлэхэд бэлэн байна.
Манай дээд зэргийн аюулгүй байдлын онцлогууд нь таныг зам дээр байлгадаг. E-ABS босоо налуу хянагч нь өгсүүр болон уруудах үед хамгийн их тогтвортой байдлыг хангаж, хальтиргаа гулгаа, ослоос урьдчилан сэргийлдэг. Зүтгүүр нь гулсахгүй налуугийн онцлогийг улам сайжруулж, янз бүрийн гадаргуу дээр аюулгүй атгалтыг баталгаажуулдаг. Та ямар ч налууг хялбархан, итгэлтэйгээр даван туулж чадна.
Тохиромжтой болгохын тулд цахилгаан тэргэнцэр нь хойд дугуйндаа гарын авлагын цагирагтай байдаг. Энэхүү шинэлэг онцлог нь хэрэглэгчдэд гарын авлагын горимд хялбархан шилжих боломжийг олгодог бөгөөд ингэснээр тэргэнцрийг гараар удирдах эрх чөлөөг олгодог. Та гарын авлагын удирдлагыг илүүд үздэг эсвэл цахилгаанд найдахыг хүсдэг эсэхээс үл хамааран энэхүү олон талт байдал нь таны хувийн сонголтод нийцэж чадна.
Энэхүү цахилгаан тэргэнцэр нь гайхалтай онцлогоос гадна загварлаг дизайн, тохь тухтай суудалтай. Орчин үеийн гоо зүй нь үүнийг ямар ч тохиолдолд загварлаг хамтрагч болгодог бол бүрээстэй суудал нь удаан хугацаанд ашиглах үед дээд зэргийн тав тухыг хангадаг. Тэргэнцрийн эргономик дизайн нь зөв байрлалыг хангаж, тав тухгүй байдал, хурцадмал байдлын эрсдлийг бууруулдаг.
Үүнээс гадна, цахилгаан тэргэнцэр нь ашиглалтын хугацааг уртасгаж, байнга цэнэглэх хэрэгцээг багасгадаг найдвартай батерейны системээр тоноглогдсон. Одоо та батерей дуусах вий гэж санаа зоволгүйгээр урт аялалд гарах боломжтой.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Нийт урт | 1150MM |
| Тээврийн хэрэгслийн өргөн | 650 мм |
| Нийт өндөр | 950MM |
| Суурийн өргөн | 450MM |
| Урд/хойд дугуйны хэмжээ | 10/22" |
| Тээврийн хэрэгслийн жин | 35KG+10кг (Батерей) |
| Ачааны жин | 120кг |
| Авирах чадвар | ≤13° |
| Моторын хүч | 24V DC250W*2 |
| Батерей | 24V12AH/24V20AH |
| Хүрээ | 10-20KM |
| Цаг тутамд | 1 – 7 км/цаг |

Өмнөх: Гаднах алсын удирдлага Өндөр нуруутай цахилгаан тэргэнцэрийг тохируулах Дараагийнх нь: Эмнэлгийн тохируулгатай өндөр нуруутай эвхэгддэг цахилгаан тэргэнцэр