Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Үүний гол онцлогуудын нэг нь хадгалах, тээвэрлэхэд хялбар болгох хагас эвхэгддэг нуруу юм. Нэг энгийн хөдөлгөөнөөр нурууны түшлэгийг цэвэрхэн хагас болгон нугалж, тэргэнцрийн нийт хэмжээг багасгаж, машины тээш эсвэл хязгаарлагдмал орон зайд багтаахад хялбар болгоно.
Үүнээс гадна, салгаж болдог хөлний түшлэг нь хэрэглэгчдэд тохируулан тав тухыг өгдөг. Та хөлөө өргөгдсөн эсвэл сунгасан байлгахыг хүсч байгаагаас үл хамааран хөлний түшлэгийг өөрийн хэрэгцээнд тохируулан өөрчлөх эсвэл салгаж болно. Энэ функц нь таныг зөв байрлал эсвэл дэмжлэгт нөлөөлөхгүйгээр удаан хугацаанд тухтай суух боломжийг олгоно.
Цахилгаан тэргэнцэр нь хөнгөн хэрнээ бат бөх магнийн арын дугуй болон гар дугуйтай. Энэхүү өндөр чанартай дугуй нь бүх төрлийн газар дээр жигд жолоодлогыг хангаж, хэрэглэгчдэд тогтвортой байдал, хяналтыг хангадаг. Бариул нь тэргэнцэрийг хялбархан хөдөлгөх боломжийг олгодог бөгөөд хэрэглэгч ямар ч орчинд хялбархан жолоодох боломжийг олгодог.
Үүнээс гадна, цахилгаан тэргэнцрийн тав тухыг хурдан бөгөөд хялбар эвхдэг механизмаар нь сайжруулдаг. Хэдхэн энгийн алхамаар тэргэнцрийг тээвэрлэх, хадгалахад хялбар авсаархан хэмжээтэй болгож эвхэж болно. Энэ функц нь ихэвчлэн хол байдаг эсвэл гэртээ хязгаарлагдмал зайтай хүмүүст онцгой ач холбогдолтой юм.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Нийт урт | 1070MM |
| Тээврийн хэрэгслийн өргөн | 700MM |
| Нийт өндөр | 980MM |
| Суурийн өргөн | 460MM |
| Урд/хойд дугуйны хэмжээ | 8/20" |
| Тээврийн хэрэгслийн жин | 24кг |
| Ачааны жин | 100кг |
| Моторын хүч | 350W*2 сойзгүй мотор |
| Батерей | 10AH |
| Хүрээ | 20KM |

Өмнөх: Хөнгөн цагаан хайлшин загварын хөнгөн зөөврийн цахилгаан тэргэнцэр хөгжлийн бэрхшээлтэй Дараагийнх нь: Хөгжлийн бэрхшээлтэй ахмад настнуудад зориулсан гадаа хөнгөн цагаан эвхдэг цахилгаан тэргэнцэр