Моторын чадал: 24V DC250W*2 (Сойзтой мотор) Батерей: 24V12AH, 24V20AH (Литийн батерей) Цэнэглэх хугацаа: 8 цаг. Гүйлтийн хүрээ: 10-20KM (замын нөхцөл байдал болон батерейны багтаамжаас хамаарна) Цагт: 0-6KM (таван хурдтай тохируулгатай)
Үзүүлэлтүүд
| Барааны дугаар | 102 |
| Нээгдсэн өргөн | 66 см |
| Нугалсан өргөн | 42 см |
| Суудлын өргөн | 41см |
| Суудлын гүн | 26 см |
| Суудлын өндөр | 50 см |
| Арын түшлэгийн өндөр | 40 см |
| Нийт өндөр | 91.5 см |
| Нийт урт | 92.5 см |
| Арын дугуйны диаметр | 12 инч |
| Урд талын касторын диаметр | 8" |
| Жингийн таг. | 100кг |
Сав баглаа боодол
| Картон хэмжүүр. | 83.5*42*94см |
| Цэвэр жин | 38кг |
| Нийт жин | 40.4кг |
| Хайрцаг тутамд тоо хэмжээ | 1 |
| 20' FCL | 82 |
| 40' FCL | 206 |