Моторын хүч: 24V DC250W*2 (Сойзтой мотор)Батерей: 24V12AH, 24V20AH (Литийн батерей)Цэнэглэх хугацаа: 8 цагГүйлтийн хүрээ: 10-20 км (замын нөхцөл байдал болон батерейны хүчин чадлаас хамаарна) Цагт: 0-6 км (таван хурдны тохируулгатай)
Үзүүлэлтүүд
| Барааны дугаар | LC155 |
| Нээгдсэн өргөн | 57 см |
| Нугалсан өргөн | 26 см |
| Суудлын өргөн | 45 см |
| Суудлын гүн | 41см |
| Суудлын өндөр | 55 см |
| Арын түшлэгийн өндөр | 41см |
| Нийт өндөр | 98 см |
| Нийт урт | 115 см |
| Арын дугуйны диаметр | 12 инч |
| Урд талын касторын диаметр | 8" |
| Жингийн таг. | 100кг |
Сав баглаа боодол
| Картон хэмжүүр. | 88*47*93см |
| Цэвэр жин | 38кг |
| Нийт жин | 40.4кг |
| Хайрцаг тутамд тоо хэмжээ | 1 |
| 20' FCL | 71 ширхэг |
| 40' FCL | 174 ширхэг |