Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Энэхүү онцгой бүтээгдэхүүний гол цөм нь удаан хугацаагаар суух нь цаашид төвөгтэй биш гэдгийг баталгаажуулдаг тав тухтай дэр юм. Энэхүү дэр нь хангалттай дэмжлэг үзүүлэх, тав тухгүй байдлаас урьдчилан сэргийлэх зорилгоор бүтээгдсэн бөгөөд хэрэглэгчдэд өдөр тутмын үйл ажиллагааныхаа үеэр илүү их тав тухыг мэдрэх боломжийг олгодог.
Манай цахилгаан тэргэнцрийн онцгой онцлогуудын нэг бол эргэлддэг түшлэг бөгөөд энэ нь хүртээмжтэй байдал болон ашиглахад хялбар байдлыг нэмэгдүүлдэг. Хэрэглэгч сандал дээр суух эсвэл буухыг хүсч байгаа эсэх, эсвэл шилжүүлэх явцад нэмэлт дэмжлэг хэрэгтэй байгаа эсэхээс үл хамааран түшлэгийг шаардлагатай бол дээш эсвэл доош нь хялбархан эргүүлж, тав тухтай байдал, дасан зохицох чадварыг дээд зэргээр хангадаг.
Үүнээс гадна, манай цахилгаан тэргэнцэр нь хэрэглэгчдэд хамгийн сайн хяналтыг хурууны үзүүрт нь хүргэх тохируулгатай удирдлагатай. Удирдлага нь хурд, чиглэл болон бусад тохируулж болох тохиргоог хялбархан тохируулах боломжийг олгодог бөгөөд хэрэглэгчдэд тэргэнцрийг өөрийн өвөрмөц хэрэгцээ, сонголтод нийцүүлэн өөрчлөх эрх чөлөөг олгодог.
Үүнээс гадна, аюулгүй байдал бидний хувьд хамгийн чухал зүйл тул манай цахилгаан тэргэнцэр нь дэвшилтэт аюулгүй байдлын функцээр тоноглогдсон. Үүнд өнхрөхөөс сэргийлсэн дугуй, тогтвортой байдлыг хангах, болзошгүй ослоос урьдчилан сэргийлэх найдвартай тоормосны систем багтдаг. Хэрэглэгчид өөрсдийн аюулгүй байдал нэн тэргүүнд тавигддаг гэдгийг мэдэж, эргэн тойрноо итгэлтэйгээр судлах боломжтой.
Манай цахилгаан тэргэнцрийн дизайны гол тал нь зөөврийн байдал юм. Энэ нь бат бөх, тогтвортой боловч хөнгөн бөгөөд тээвэрлэх эсвэл хадгалахад хялбар болгохын тулд амархан эвхэгддэг. Энэ нь хэрэглэгчдэд тэргэнцрээ хаашаа ч явсан авч явах боломжийг олгож, тасралтгүй хөдөлгөөн, бие даасан байдлыг хангадаг.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Нийт урт | 1090MM |
| Тээврийн хэрэгслийн өргөн | 660MM |
| Нийт өндөр | 930MM |
| Суурийн өргөн | 460MM |
| Урд/хойд дугуйны хэмжээ | 10/16" |
| Тээврийн хэрэгслийн жин | 34кг |
| Ачааны жин | 100кг |
| Моторын хүч | 250W*2 сойзгүй мотор |
| Батерей | 12AH |
| Хүрээ | 20KM |
Өмнөх: Ухаалаг магнийн хүрээтэй автомат эвхдэг цахилгаан тэргэнцэр Дараагийнх нь: Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүмүүст зориулсан гадаа хөнгөн цагаан сойз мотор эвхдэг цахилгаан тэргэнцэр