Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Босоо өргөгддөг тэргэнцэр нь бодит ертөнцөд зориулсан олон төрлийн хөдөлгөөнт шийдлүүдийг санал болгодог. Зөөвөрлөхөд хялбар цахилгаан тэргэнцэрээс эхлээд янз бүрийн газар нутагт гүйцэтгэлийг сайжруулах идэвхтэй өргөгчтэй хүчирхэг загварууд хүртэл. Шинэ авсаархан, хөнгөн, зөөврийн сандал нь хэрэглэгчдэд ээлтэй програмчлагдах хянагчийн ачаар ашиглахад хялбар юм. Шинэ "хуваахад хялбар" механизм; Авсаархан загвар, хүчтэй хөдөлгөөнтэй, зөөвөрлөхөд хялбар; Ухаалаг програмчлагдах хянагч. Шинэ авсаархан цахилгаан сандлыг хадгалахад хялбар болгохын тулд 4 хэсэгт хувааж болно. Дотор болон гадна ашиглахад зориулагдсан; Авсаархан, хөдөлгөөнтэй, давчуу орон зай болон завгүй орчинд тохиромжтой; Бариулыг хялбархан зөөвөрлөх арын суурь хэсэг; Хэрэглэгчийн тав тухыг хангахын тулд салгаж авч болох болон өргөнийг нь тохируулж болох гарын түшлэг; Хадгалах, зөөвөрлөхөд хялбар эвхэгддэг түшлэг; Дээд болон доод сандлыг хялбархан зөөвөрлөх эргэдэг суудал; Сүлжих ажиллагаа нь нэмэлт тав тухыг хангахын тулд сандлын дугуйг аюулгүй чөлөөлж, бат бөх, бага засвар үйлчилгээтэй хатуу цоорхойд тэсвэртэй дугуйг дэмжих боломжийг олгодог. Хэрэглэгчийн хөлний уртыг тохируулж, хялбар зөөвөрлөхөд туслах өндрийг тохируулж болох өнхрөх дөрөө; Тайвширч, тааламжтай жолоодлогын туршлагыг мэдрүүлэх Dynamic LiNX програмчлагдах хянагч; Нэмэлт аюулгүй байдлын үүднээс арын хамгаалалтын хурц дугуйг стандарт суудлын бүс болгон оруулсан; Зай болон машины цэнэглэгчтэй хамт ирдэг.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Үйлдвэрлэгч | хүлээн зөвшөөрөгдөхүйц |
| Онцлог | тохируулж болох |
| Суудлын өргөн | 460 мм |
| Суудлын өндөр | 550 – 830 мм |
| Нийт жин | 81кг |
| Нийт өндөр | 1280 мм |
| Хэрэглэгчийн хамгийн их жин | 136кг |
| Батерейны багтаамж | 22Ач хар тугалганы хүчлийн батерей |
| Цэнэглэгч | 2.0A |
| Хурд | 7 км/цаг |


Өмнөх: Хөнгөн цагаан хайлшин өндөр түшлэгтэй цахилгаан шатаар авирдаг тэргэнцэр Дараагийнх нь: Дотор өндрийг тохируулж болох цахилгаан тэргэнцэр