Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Өндөр бат бэхтэй нүүрстөрөгчийн ган хүрээгээр хийгдсэн энэхүү тэргэнцэр нь маш бат бөх, практик бөгөөд хамгийн хүнд нөхцөлд ч гэсэн удаан эдэлгээтэй ажиллагааг хангадаг. Бат бөх хийц нь тогтвортой байдал, тулгуурыг хангаж, хэрэглэгчдэд янз бүрийн газар нутгийг хялбархан туулах боломжийг олгодог.
Манай тэргэнцэр нь 360° уян хатан удирдлагатай, хэрэглэгчдэд ямар ч чиглэлд хялбархан жолоодох боломжийг олгодог бүх нийтийн удирдлагатай. Бартаат зайд эсвэл задгай талбайд байсан ч манай шинэлэг удирдлага нь таны тэргэнцрийг нарийн хөдөлгөөнөөр хангаж, маш сайн удирддаг.
Манай цахилгаан тэргэнцрийн нэг онцлог нь тохируулж болох гарын түшлэг юм. Бариулыг өргөх чадварын ачаар хэрэглэгчид ямар ч тусламжгүйгээр тэргэнцэр дээр амархан, тухтай орж, гарах боломжтой. Энэхүү сайтар бодож боловсруулсан дизайны онцлог нь хөдөлгөөний бэрхшээлтэй хүмүүст бие даасан байдал, тав тухыг хангадаг.
Манай цахилгаан тэргэнцэр нь үйл ажиллагааны онцлогоос гадна үзэсгэлэнтэй, загварлаг дизайнтай. Магнийн хайлшин обуд нь ерөнхий гоо зүйн үзэмжийг сайжруулаад зогсохгүй тэргэнцрийн бат бөх, бат бөх чанарыг нэмэгдүүлдэг. Манай цахилгаан тэргэнцрийн гөлгөр, орчин үеийн төрх нь таныг хаашаа ч явсан бусдаас ялгарах нь гарцаагүй.
Манай цахилгаан тэргэнцэр нь зөвхөн хэв маяг, дизайнд төдийгүй тав тухтай, аюулгүй туршлагыг хангахад чиглэгддэг. Зайтай суудал нь дээд зэргийн тав тухыг хангах хангалттай зайг бүрдүүлдэг бол дэвшилтэт аюулгүй байдлын онцлогууд нь аяллын үеэр хамгийн дээд зэргийн аюулгүй байдлыг хангадаг.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Нийт урт | 1190 онMM |
| Тээврийн хэрэгслийн өргөн | 700MM |
| Нийт өндөр | 950MM |
| Суурийн өргөн | 470MM |
| Урд/хойд дугуйны хэмжээ | 10/24" |
| Тээврийн хэрэгслийн жин | 38KG+7кг (Батерей) |
| Ачааны жин | 100кг |
| Авирах чадвар | ≤13° |
| Моторын хүч | 250Вт*2 |
| Батерей | 24V12AH |
| Хүрээ | 10-15KM |
| Цаг тутамд | 1 –6Км/цаг |

Өмнөх: Эмнэлгийн тоног төхөөрөмж Хөнгөн эвхдэг гадаа бүх төрлийн цахилгаан тэргэнцэр Дараагийнх нь: Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүмүүст зориулсан зөөврийн өндөр нуруутай цахилгаан тэргэнцэр үйлдвэрлэх