Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Ухаалаг удирдлагатай тул эвхэгддэг цахилгаан тэргэнцэр нь хэрэглэгчдэд ээлтэй функцууд болон өөрчлөх боломжтой тохиргоонуудыг санал болгодог. Энэхүү дэвшилтэт технологи нь хэрэглэгчдэд тэргэнцрийн хурд, чиглэл, тоормосны функцийг хялбархан хянах боломжийг олгож, тав тухтай, аюулгүй явах боломжийг олгодог. Удирдлагыг бүх насны болон бүх чадвартай хэрэглэгчдэд тохиромжтой, ойлгомжтой байдлаар зохион бүтээсэн.
Манай эвхдэг цахилгаан тэргэнцрийн нэг онцлог нь цахилгаан соронзон тоормосны систем юм. Энэхүү дэвшилтэт тоормосны технологи нь нарийн бөгөөд мэдрэмтгий тоормосны хүчийг баталгаажуулж, хэрэглэгчдэд сэтгэлийн амар амгалан, аюулгүй байдлыг нэмэгдүүлдэг. Эгц налуу эсвэл хөл хөдөлгөөн ихтэй хотын гудамжаар жолоодохоос үл хамааран цахилгаан соронзон тоормос нь жигд, хяналттай жолоодлогыг баталгаажуулдаг.
Гэсэн хэдий ч тоглоомын жинхэнэ өөрчлөлт бол тэргэнцрийн эвхдэг механизм юм. Зөөврийн болон тохь тухтай байхаар бүтээгдсэн эвхдэг цахилгаан тэргэнцэрийг хэдхэн секундын дотор амархан эвхэж болох тул аялал жуулчлал, хадгалахад тохиромжтой. Авсаархан, хөнгөн хийц нь хэрэглэгчдэд тэргэнцрийг машины тээшинд амархан зөөх эсвэл нийтийн тээврээр авч явах боломжийг олгодог. Том тэргэнцэртэй баяртай гэж хэлээрэй!
Ухаалаг удирдлага, цахилгаан соронзон тоормос, эвхдэг функцүүдээс гадна эвхдэг цахилгаан тэргэнцэр нь хэрэглэгчийн туршлагыг улам сайжруулах хэд хэдэн онцлогтой. Энэ нь тохь тухтай суудал, нуруу, тохируулгатай гарын түшлэг, хөлийн дөрөөтэй тул оновчтой тулгуур болон тав тухыг хангадаг. Мөн тэргэнцэр нь бүх төрлийн газар дээр жигд, санаа зовох зүйлгүй явах боломжийг олгохын тулд бат бөх, цоорхойд тэсвэртэй дугуйгаар тоноглогдсон.
Бид хөдөлгөөний бэрхшээлтэй хүмүүсийн хувьд бие даасан байдал, хөдөлгөөний ач холбогдлыг ойлгодог тул эвхэгддэг цахилгаан тэргэнцэрийг нэвтрүүлж байгаадаа бахархаж байна. Энэхүү гайхалтай бүтээгдэхүүн нь хамгийн сүүлийн үеийн технологийг тохь тухтай байдал, зөөврийн байдалтай хослуулсан бөгөөд хэрэглэгчдэд эрх чөлөөгөө эргүүлэн олж, дэлхий ертөнцийг хялбархан судлах боломжийг олгодог.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Нийт урт | 1040MM |
| Тээврийн хэрэгслийн өргөн | 600MM |
| Нийт өндөр | 970MM |
| Суурийн өргөн | 410MM |
| Урд/хойд дугуйны хэмжээ | 8" |
| Тээврийн хэрэгслийн жин | 22кг |
| Ачааны жин | 100кг |
| Моторын хүч | Цахилгаан соронзон тоормостой 180W*2 сойзгүй мотор |
| Батерей | 6AH |
| Хүрээ | 15KM |

Өмнөх: CE системтэй эвхэгддэг, зөөврийн литийн батерейтай цахилгаан тэргэнцэр Дараагийнх нь: Хөнгөн цагаан хайлшин загварын хөнгөн зөөврийн цахилгаан тэргэнцэр хөгжлийн бэрхшээлтэй