Хром бүрсэн ган хүрээтэй, хэмнэлттэй, гарын авлагын тэргэнцэр #LC809
LC809 хар ба саарал өнгөтэй

Тайлбар
Бат бөх хром нүүрстөрөгчийн ган хүрээ
8 инчийн PVC цул урд дугуйнууд
24 инчийн хатуу дугуйтай арын дугуй
Дугуйны тоормосыг түгжихийн тулд түлхэх
Зэвэрдэггүй ган хажуугийн хамгаалалттай, тогтмол, зөөлөвчтэй түшлэгтэй
Хөнгөн цагаан эвхэгддэг хөлийн тавиуртай хөлийн тавиур
PVC бүрээстэй бүрээс нь бат бөх бөгөөд цэвэрлэхэд хялбар
Үйлчлэх
Бид энэ бүтээгдэхүүнд нэг жилийн баталгаат хугацаа санал болгож байна.
Хэрэв та чанарын асуудалтай тулгарвал бидэнд буцааж худалдаж авах боломжтой бөгөөд бид эд ангиудыг хандивлах болно.
Үзүүлэлтүүд
| Барааны дугаар | LC809 |
| Нийт өргөн | 66 см |
| Суудлын өргөн | 46 см |
| Суудлын гүн | 43 см |
| Суудлын өндөр | 48 см |
| Арын түшлэгийн өндөр | 39 см |
| Нийт өндөр | 87 см |
| Нийт урт | 104 см |
| Урд дугуйны диаметр/Хойд дугуйны диаметр | 8"/24" |
| Жингийн таг. | 100 кг / 220 фунт |
Сав баглаа боодол
| Картон хэмжүүр. | 93*21*88см |
| Цэвэр жин | 16кг |
| Нийт жин | 18кг |
| Хайрцаг тутамд тоо хэмжээ | 1 ширхэг |
| 20' ?FCL | 144 ширхэг |
| 40' FCL | 372 ширхэг |