Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Манай цахилгаан тэргэнцэр нь 360° уян хатан удирдлагатай бүх нийтийн удирдлагатай бөгөөд хэрэглэгчдэд хосгүй хөдөлгөөн, хөдөлгөөний хялбар байдлыг олгодог. Энгийн хүрэлтээр хүмүүс давчуу орон зайд хялбархан хөдөлж, жигд эргэлдэж, хялбархан урагш хойш хөдөлж чадна.
Манай цахилгаан тэргэнцрийн нэг онцлог нь бариулыг өргөх чадвартай тул хүмүүс тэргэнцэрт ямар ч асуудалгүйгээр амархан орж, гарах боломжтой. Энэхүү практик функц нь бие даасан байдлыг дэмжиж, тэргэнцэрээс бусад суудлын хэсэг рүү жигд шилжих боломжийг олгодог.
Дэвшилтэт функцуудаас гадна манай цахилгаан тэргэнцэр нь ерөнхий загварт хэв маяг, өвөрмөц байдлыг нэмдэг гайхалтай улаан хүрээтэй. Энэхүү тод өнгө нь зөвхөн гоо үзэсгэлэнг сайжруулаад зогсохгүй харагдах байдлыг сайжруулж, хэрэглэгчдийг ямар ч орчинд амархан анзаарах боломжийг олгодог.
Аюулгүй байдал бол бидний тэргүүлэх чиглэл бөгөөд ийм учраас манай цахилгаан тэргэнцэрийг салбарын хамгийн өндөр стандартыг хангахын тулд сайтар зохион бүтээж, туршдаг. Энэ нь өнхрөхөөс сэргийлсэн дугуй, найдвартай тоормосны систем, суудлын бүс зэрэг хэрэглэгчдийн эрүүл мэндийг хамгаалахын зэрэгцээ сэтгэлийн амар амгаланг өгөх олон төрлийн аюулгүй байдлын онцлог шинж чанаруудаар тоноглогдсон.
Бид хүн бүр өвөрмөц хэрэгцээтэй гэдгийг ойлгодог тул цахилгаан тэргэнцрийг тодорхой шаардлагад нийцүүлэн өөрчлөх боломжтой. Суудлын тохируулгаас эхлээд хөлний тулгуурын өөрчлөлт хүртэл бид хэрэглэгч бүрийн тав тух, дэмжлэгийг хамгийн сайн хангахын тулд янз бүрийн тохируулгын сонголтыг санал болгодог.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Нийт урт | 1200MM |
| Тээврийн хэрэгслийн өргөн | 700MM |
| Нийт өндөр | 910MM |
| Суурийн өргөн | 490MM |
| Урд/хойд дугуйны хэмжээ | 10/16" |
| Тээврийн хэрэгслийн жин | 38KG+7кг (Батерей) |
| Ачааны жин | 100кг |
| Авирах чадвар | ≤13° |
| Моторын хүч | 250Вт*2 |
| Батерей | 24V12AH |
| Хүрээ | 10-15KM |
| Цаг тутамд | 1 –6Км/цаг |

Өмнөх: CE-ээр баталгаажсан эвхэгддэг хөнгөн жинтэй хөгжлийн бэрхшээлтэй цахилгаан тэргэнцэр Дараагийнх нь: Эмнэлгийн тоног төхөөрөмж Хөнгөн эвхдэг гадаа бүх төрлийн цахилгаан тэргэнцэр