Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Өндөр бат бэхтэй нүүрстөрөгчийн ган хүрээгээр хийгдсэн тул бат бөх чанар нь бидний тэргэнцрийн дизайны гол хүчин зүйл байсан. Энэ нь тэргэнцэр нь өдөр тутмын хэрэглээнд гүйцэтгэл болон тогтвортой байдлыг алдагдуулахгүйгээр тэсвэрлэх чадвартай болохыг баталгаажуулдаг. Манай тэргэнцэр нь бартаатай зам, тэгш бус гадаргуугийн хүнд даацыг тэсвэрлэх зориулалттай бөгөөд жигд, тав тухтай явах боломжийг олгодог.
Манай цахилгаан тэргэнцрийн нэг онцлог нь 360° уян хатан удирдлагатай бүх нийтийн удирдлага юм. Энэ нь зөвхөн хөдөлгөөнийг хялбаршуулаад зогсохгүй хувь хүнд өөрийн хөдөлгөөнийг бүрэн хянах боломжийг олгодог. Баруун буланд ч бай, өргөн хонгилд ч бай манай тэргэнцэр нь хосгүй эрх чөлөө, бие даасан байдлыг санал болгодог.
Бид ашиглахад хялбар байдлын ач холбогдлыг ойлгодог тул цахилгаан тэргэнцэр маань өргөх хашлагатай байдаг. Энэ нь хэрэглэгчдэд ямар ч тусламжгүйгээр тэргэнцэрт хялбархан орж, гарах боломжийг олгож, бие даасан байдал, бие даасан байдлыг бий болгодог. Хэрэглэгчдэд ээлтэй дизайн нь хувь хүмүүст өдөр тутмын үйл ажиллагаагаа эхлүүлэхэд хялбар болгодог.
Урд болон хойд дөрвөн дугуйт цочрол шингээх системийн ачаар манай цахилгаан тэргэнцэр нь тэгш бус газар дээр ч гэсэн жигд, тохь тухтай явах боломжийг олгодог. Энэхүү нарийн түдгэлзүүлэлтийн систем нь бартаатай замын нөхцөл байдлын нөлөөллийг багасгаж, таагүй байдлыг арилгаж, жигд явах боломжийг олгодог. Та цэцэрлэгт хүрээлэнд алхаж байгаа эсвэл худалдааны төвөөр алхаж байгаа эсэхээс үл хамааран манай тэргэнцэр нь танд тансаг байдал, тав тухыг баталгаажуулдаг.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Нийт урт | 1200MM |
| Тээврийн хэрэгслийн өргөн | 690MM |
| Нийт өндөр | 910MM |
| Суурийн өргөн | 470MM |
| Урд/хойд дугуйны хэмжээ | 10/16" |
| Тээврийн хэрэгслийн жин | 38KG+7кг (Батерей) |
| Ачааны жин | 100кг |
| Авирах чадвар | ≤13° |
| Моторын хүч | 250Вт*2 |
| Батерей | 24V12AH |
| Хүрээ | 10-15KM |
| Цаг тутамд | 1 –6Км/цаг |

Өмнөх: Эвхэгддэг болон зөөврийн литийн батерейтай цахилгаан тэргэнцэр Дараагийнх нь: Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүмүүст зориулсан зөөврийн хөнгөн эвхдэг цахилгаан тэргэнцэр