MAG хойд дугуй болон салгаж болдог хөлийн түшлэгтэй, хэмнэлттэй, гарын авлагын тэргэнцэр
Тайлбар#JL972B нь гар ажиллагаатай тэргэнцрийн хэмнэлттэй загвар юм! Гялгар мөнгөлөг өнгөтэй бат бөх хром ган хүрээтэй. Зөөлөн бүрээс нь бат бөх, тохь тухтай PVC материалаар хийгдсэн бөгөөд 24 инчийн MAG арын дугуй болон 8 инчийн урд дугуй нь жигд явах боломжийг олгодог. Хадгалах, тээвэрлэхэд хялбар болгохын тулд 11.4 инч нугалж болно.
Үзүүлэлтүүд
| Барааны дугаар | #LC972B |
| Нээгдсэн өргөн | 65 см / 25.59" |
| Нугалсан өргөн | 26 см / 10.24" |
| Суудлын өргөн | 41 см / 16.14" (заавал биш: 46 см / 18.11) |
| Суудлын гүн | 46 см / 18.11" |
| Суудлын өндөр | 51 см / 20.08" |
| Арын түшлэгийн өндөр | 42 см / 16.54" |
| Нийт өндөр | 89 см / 35.04" |
| Нийт урт | 100 см / 39.37" |
| Арын дугуйны диаметр | 61 см / 24 инч |
| Урд талын касторын диаметр | 21.32 см / 8" |
| Жингийн таг. | 113 кг / 250 фунт (Хадгалах: 100 кг / 220 фунт) |
Сав баглаа боодол
| Картон хэмжүүр. | 80см*24см*89см / 31.5"*9.5"*35.1" |
| Цэвэр жин | 19 кг / 42 фунт |
| Нийт жин | 21 кг / 46 фунт |
| Хайрцаг тутамд тоо хэмжээ | 1 ширхэг |
| 20' FCL | 164 ширхэг |
| 40' FCL | 392 ширхэг |
Тэргэнцэрийн засвар үйлчилгээний зөвлөмжүүд
Тэргэнцрээ цэвэр байлгахын тулд сард нэг удаа үзлэгт хамруулах хэрэгтэй. Бүх унасан боолт, эрэг шургийг чангалж, хагарсан зүйл байхгүй эсэхийг шалгаарай, дугуйгаа шалгаж, ямар нэгэн хагарал эсвэл ноцтой элэгдэл байгаа эсэхийг шалгаарай. Ихэнх зүйлийг та хурдан засаж чадна, гэхдээ хэрэв та чадахгүй бол ядаж эвдэрхээс нь өмнө юу захиалахаа мэдэх болно. Эдгээр тэргэнцрийн засвар үйлчилгээний зөвлөмж, зөвлөгөө танд таалагдсан гэж найдаж байна.
ТЭЭВЭРЛЭЛТ1. Бид үйлчлүүлэгчдэдээ FOB Гуанжоу, Шэньжэнь болон FOSHANTOO санал болгож чадна2. CIFas үйлчлүүлэгчдэд тавигдах шаардлага3. Хятадын бусад нийлүүлэгчтэй холимог контейнер*DHL, UPS, Fedex, TNT: 3-6 ажлын өдөр*EMS: 5-8 ажлын өдөр* Хятадын шуудангийн шуудан: Баруун Европ, Хойд Америк болон Ази руу 10-20 ажлын өдөрЗүүн Европ, Өмнөд Америк болон Ойрхи Дорнод руу 15-25 ажлын өдөр