Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Салгаж авах боломжтой батерейны функц нь хосгүй тав тухыг хангадаг. Цэнэглэхийн тулд тэргэнцрийг бүхэлд нь залгуурт залгах шаардлагатай уламжлалт цахилгаан тэргэнцэрээс ялгаатай нь манайх хэрэглэгчдэд цэнэглэхийн тулд батерейг хялбархан салгаж авах боломжийг олгодог. Энэ нь та сандалгүйгээр ч гэсэн хаана ч зайгаа цэнэглэж болно гэсэн үг бөгөөд энэ нь цаг хэмнэж, зөв цэнэглэх цэгийг олохын төвөгтэй байдлыг арилгахыг хүсдэг хүмүүст тохиромжтой.
Цахилгаан соронзон тоормостой сойзгүй мотор нь жигд, аюулгүй жолоодлогыг баталгаажуулдаг. Сойзгүй моторын технологи нь зөвхөн хүчирхэг, үр ашигтай ажиллагааг хангаад зогсохгүй дуу чимээний түвшинг бууруулж, чимээгүй, тасралтгүй туршлагыг баталгаажуулдаг. Үүнээс гадна, цахилгаан соронзон тоормос нь хэрэглэгч тэргэнцрийг нэн даруй зогсоох боломжийг олгодог бөгөөд энэ нь гэнэтийн хөдөлгөөн, ослоос урьдчилан сэргийлж, улмаар аюулгүй байдлыг нэмэгдүүлдэг.
Үүнээс гадна, манай хөнгөн цахилгаан тэргэнцрийн эвхэгддэг загвар нь хосгүй тохь тухыг санал болгодог. Хэдхэн энгийн алхамаар сандлыг эвхэж, дэлгэж болох тул авч явах, хадгалахад маш хялбар болгодог. Та тэргэнцрээ машинаар зөөх эсвэл давчуу зайд хадгалах шаардлагатай эсэхээс үл хамааран манай эвхэгддэг загвар нь танд үүнийг хялбар болгоно.
Гайхалтай үйл ажиллагаанаас гадна манай хөнгөн цахилгаан тэргэнцэр нь хамгийн их тав тухыг хангахын тулд эргономик байдлаар бүтээгдсэн. Суудал нь удаан хугацаанд ашиглагдаж байсан ч тав тухтай, дэмжлэг үзүүлэх туршлагыг хангах өндөр чанартай материалаар хийгдсэн. Тэргэнцэр нь мөн тохируулж болох гарын түшлэг болон хөлийн дөрөөтэй тул хэрэглэгчдэд сандлыг өөрийн хэрэгцээнд нийцүүлэн өөрчлөх боломжийг олгодог.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Нийт урт | 900MM |
| Тээврийн хэрэгслийн өргөн | 590MM |
| Нийт өндөр | 990MM |
| Суурийн өргөн | 380MM |
| Урд/хойд дугуйны хэмжээ | 8" |
| Тээврийн хэрэгслийн жин | 22кг |
| Ачааны жин | 100кг |
| Моторын хүч | Цахилгаан соронзон тоормостой 200W*2 сойзгүй мотор |
| Батерей | 6AH |
| Хүрээ | 15KM |

Өмнөх: Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүмүүст зориулсан эвхэгддэг цахилгаан тэргэнцэртэй хөнгөн цагаан хөнгөн цахилгаан тэргэнцэр Дараагийнх нь: Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүмүүст зориулсан лити батерейтай, хөнгөн эвхэгддэг цахилгаан тэргэнцэр