Эргэдэг гарын түшлэгтэй, салгаж болдог хөлийн түшлэгтэй, давхар хөндлөн тулгууртай, арын бариултай, боломжийн үнэтэй гар ажиллагаатай тэргэнцэр#LC908AQ
Тайлбар
Тав тухтай, эргэлддэг түшлэгтэй тэргэнцэр нь хөдөлгөөний бэрхшээлтэй хүмүүст онцгой тав тух, тохь тухыг хангах зорилготой найдвартай, олон талын хөдөлгөөний тусламж юм. Нарийвчлалтай, нарийн ширийн зүйлд анхаарлаа хандуулан бүтээгдсэн энэхүү тэргэнцэр нь бат бөх чанар, үйл ажиллагаа, тав тухыг оновчтой хослуулсан тул богино болон урт хугацааны хэрэглээнд тохиромжтой сонголт болдог. Та өдөр тутмын үйл ажиллагаанд тусламж хэрэгтэй байгаа эсвэл гадаа адал явдалд найдвартай хамтрагч хайж байгаа эсэхээс үл хамааран энэхүү тэргэнцэр нь таны хэрэгцээг хангах зорилготой юм.
Бат бөх хром нүүрстөрөгчийн ган хүрээтэй, Comfortable Flip-Back Armrest тэргэнцэр нь бат бөх тулгуур болон тогтвортой байдлыг хангадаг. Өндөр чанартай материалын хэрэглээ нь түүний удаан эдэлгээг хангаж, янз бүрийн хэрэгцээтэй хүмүүст найдвартай сонголт болгодог. Тэргэнцрийн давхар хөндлөн тулгуурын загвар нь түүний бүтцийн бүрэн бүтэн байдлыг улам сайжруулж, ашиглалтын явцад хамгийн их тулгуур болон аюулгүй байдлыг хангадаг.
Энэхүү тэргэнцэр нь тав тух, тохь тухыг чухалчилдаг хэд хэдэн онцлог шинж чанартай. Ар талдаа эргэлддэг болон зөөлөвчтэй гарын түшлэг нь аюулгүй, хялбар тээвэрлэлтийг хангаж, хэрэглэгчдэд тэргэнцэрт хялбархан орж, гарах боломжийг олгодог. Оксфордын зөөлөвчтэй даавуун бүрээс нь бат бөх чанарыг хангаад зогсохгүй цэвэрлэхэд хялбар бөгөөд эрүүл ахуйн шаардлага хангасан, тав тухтай суудлын туршлагыг хангадаг. Нэмж дурдахад, хөнгөн цагаан эргэлддэг хөлийн тавцантай салгаж авч болдог, эргэлддэг хөлийн түшлэг нь янз бүрийн өндөртэй хэрэглэгчдэд тохируулан хөлний тулгуурыг санал болгодог.
Тав тухтай, эргэлддэг түшлэгтэй тэргэнцэр нь ашиглахад хялбар байдлыг нэмэгдүүлдэг функциональ шинж чанаруудыг агуулдаг. 8 инчийн PVC хатуу урд дугуй нь янз бүрийн гадаргуу дээр жигд маневрлах, хялбар жолоодлогыг хангадаг. 24 инчийн хурдан салдаг, хатуу дугуйтай арын дугуй нь тогтвортой байдал, найдвартай барьцалдалтыг хангаж, тав тухтай явах боломжийг олгодог. Түгжих дугуйны тоормос нь найдвартай зогсоолыг хангаж, санамсаргүй өнхрөхөөс сэргийлдэг. 60 см өргөн, 27 см нугалсан өргөнтэй энэхүү тэргэнцэр нь маневрлах чадвар болон авсаархан байдлын хоорондын тэнцвэрийг хангаж, хадгалах, тээвэрлэхэд хялбар болгодог. 43 см өргөн, 42 см гүн суудлын хэмжээсүүд нь 49 см суудлын өндөр, 44 см арын түшлэгийн өндөртэй хосолсноор хэрэглэгчийн тав тухыг хамгийн тохиромжтой болгодог. Цаашилбал, тэргэнцэр нь нийт 92 см өндөр, 104 см урттай бөгөөд авсаархан дизайн болон өргөн суудлын талбайн хоорондын тэнцвэрийг хадгалдаг. 113 кг / 250 фунт (хэвийн жин: 100 кг / 220 фунт) жингийн багтаамжтай энэхүү тэргэнцэр нь олон төрлийн хэрэглэгчдийг хүлээн авах боломжтой.

Үзүүлэлтүүд
| Барааны дугаар | #LC908AQ |
| Нээгдсэн өргөн | 60 см |
| Нугалсан өргөн | 27 см |
| Суудлын өргөн | 43 см |
| Суудлын гүн | 42 см |
| Суудлын өндөр | 49 см |
| Арын түшлэгийн өндөр | 44 см |
| Нийт өндөр | 92 см |
| Нийт урт | 104 см |
| Арын дугуйны диаметр | 61 см / 24 инч |
| Урд талын касторын диаметр | 20.32 см / 8" |
| Жингийн таг. | 113 кг / 250 фунт (Хадгалах бодис: 100 кг / 220 фунт) |
Сав баглаа боодол
| Картон хэмжүүр. | 82*26.5*77см |
| Цэвэр жин | 16.9кг |
| Нийт жин | 19.1кг |
| Хайрцаг тутамд тоо хэмжээ | 1 ширхэг |
| 20' FCL | 160 ширхэг |
| 40' FCL | 384 ширхэг |