Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Манай цахилгаан тэргэнцрийн нэг онцлог нь эргэдэг гарын түшлэг бөгөөд энэ нь хэрэглэгч суудалдаа амархан орж, гарах боломжийг олгодог. Үүний салгаж болдог хөлний түшлэг нь нэмэлт тав тухыг хангаж, суудлын тав тухтай байрлалыг хангаж, хэрэглэгчдэд ямар ч таагүй мэдрэмжгүйгээр амарч, өдрийг сайхан өнгөрүүлэх боломжийг олгодог.
Манай цахилгаан тэргэнцэр нь хамгийн сүүлийн үеийн магнийн арын дугуй болон гарын түшлэгээр тоноглогдсон тул бат бөх, маневрлах чадварыг сайжруулдаг. Хөнгөн бөгөөд бат бөх бүтэц нь навигацийг хялбар болгож, хэрэглэгчдэд янз бүрийн газар нутгаар саадгүй шилжих эрх чөлөөг олгодог.
Маш сайн гүйцэтгэлээс гадна манай цахилгаан тэргэнцэрүүд нь эвхэгддэг, зөөврийн байхаар бүтээгдсэн тул тээвэрлэлт болон хадгалахад маш их хэрэгтэй. Авсаархан загвар нь ихэнх машины тээшинд багтах боломжийг олгодог тул хэрэглэгчид ойрын болон холын аялалд ямар ч адал явдал, аялалд авч явах боломжтой.
Аюулгүй байдал бол бидний тэргүүлэх чиглэл бөгөөд ийм учраас манай цахилгаан тэргэнцэр нь хэрэглэгчдийг хамгаалах дэвшилтэт функцуудтай. Найдвартай тоормосны системийн тусламжтайгаар хэрэглэгчид хурдаа итгэлтэйгээр хянаж, санаа зоволгүйгээр зогсох боломжтой. Үүнээс гадна бат бөх хүрээ, найдвартай суудал нь хэрэглэгчид болон тэдний хайртай хүмүүсийн хувьд хамгийн дээд зэргийн тогтвортой байдал, сэтгэлийн амар амгаланг хангадаг.
Бид ашиглахад хялбар байдлын ач холбогдлыг ойлгодог тул манай цахилгаан тэргэнцэр нь хэрэглэгчдэд ээлтэй удирдлага болон тохиргоотой байдаг. Тохируулж болох тохиргооны тусламжтайгаар хэрэглэгчид суудлын байрлал болон функцийг хувийн сонголт, хэрэгцээндээ нийцүүлэн өөрчлөх боломжтой бөгөөд ингэснээр оновчтой тав тухыг хангана.
Та өдөр тутмын ажлуудынхаа хөдөлгөөнийг сайжруулахыг хүсч байгаа эсвэл шинэ адал явдалд гарахыг хүсч байгаа эсэхээс үл хамааран манай цахилгаан тэргэнцэр бол төгс шийдэл юм. Өнөөдөр манай шинэлэг цахилгаан тэргэнцрийн туйлын эрх чөлөө, тав тух, найдвартай байдлыг мэдрээрэй.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Нийт урт | 1020MM |
| Тээврийн хэрэгслийн өргөн | 670MM |
| Нийт өндөр | 910MM |
| Суурийн өргөн | 460MM |
| Урд/хойд дугуйны хэмжээ | 8/24" |
| Тээврийн хэрэгслийн жин | 32.5кг |
| Ачааны жин | 120кг |
| Моторын хүч | 200W*2 сойзгүй мотор |
| Батерей | 20AH |
| Хүрээ | 15KM |

Өмнөх: Хөгжлийн бэрхшээлтэй ахмад настнуудад зориулсан гадаа хөнгөн цагаан эвхдэг цахилгаан тэргэнцэр Дараагийнх нь: OEM өндөр чанартай хэт хөнгөн гадаа нүүрстөрөгчийн шилэн алхах таяг