Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Rollator нь амархан эвхэгддэг бөгөөд энэ байрлалд байрладаг бөгөөд бариулыг зөөвөрлөх эргономик хэлбэртэй бөгөөд тогтвортой, бат бөх хүрээ, суудлыг бий болгодог бөгөөд энэ нь хэрэглэгчийн хамгийн ихдээ 150 кг жинтэй туршигдсан. Тоормосны механизм нь хөнгөн боловч идэвхтэй. Давхар PU давхаргатай зөөлөн дугуйны бүтэц. Өндрийг тохируулж болох бариул Explorer-ийн бариулын өндрийг 794 мм-ээс 910 мм хүртэл тохируулж болно. Суудлын өндөр нь тус тус 62 см ба 68 см, суудлын суурийн өргөн нь 45 см. Зөөлөн дугуй нь хэрэглэгчийн тав тухыг хангадаг. Эргономик гар бариул Гар бариулын эргономик хэлбэрийг гар байрлалд тохируулж болно. Гар тоормосны ажиллагаа жигд. Бодит байдлаар амархан арилгаж болно. Худалдааны цүнх. Тусгайлан зохион бүтээсэн алхахад хялбар хавчаар. Түгжээ нь бат бөх хаалттай хэвээр байгаа бөгөөд товчлуураар онгойлгоход хялбар.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Материал | Магни |
| Суудлын өргөн | 450 мм |
| Суудлын гүн | 300 мм |
| Суудлын өндөр | 615 – 674 мм |
| Нийт өндөр | 794 мм |
| Түлхэх бариулын өндөр | 794 – 910 мм |
| Нийт урт | 670 мм |
| Хэрэглэгчийн хамгийн их жин | 150кг |
| Нийт жин | 5.8кг |

Өмнөх: Олон үйлдэлт эвхэгддэг зөөврийн магнийн тэргэнцэр Дараагийнх нь: Хэт хөнгөн нүүрстөрөгчийн шилэн өнхрүүлэгч алхагч