Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Rollator нь амархан эвхэгддэг бөгөөд тогтвортой, бат бөх хүрээ болон суудлын бариулыг зөөвөрлөх эргономик хэлбэртэй түгжих системтэй тул энэ байрлалд үлддэг.
Туршилтын дараа хэрэглэгчийн хамгийн их жин 150 кг байна. Тоормосны механизм нь хөнгөн боловч идэвхтэй. Давхар PU давхаргатай зөөлөн дугуйны бүтэцтэй.
Роллерын бариулын өндрийг 618 мм-ээс 960 мм хүртэл тохируулж болно. Суудлын өндөр нь тус тус 58 см ба 64 см, суудлын суурийн өргөн нь 45 см. Зөөлөн дугуйнууд нь хэрэглэгчийн тав тухыг хангадаг. Эргономик гар бариул Гар бариулын эргономик хэлбэрийг гар байрлалд тохируулан тохируулж болно. Гар тоормосны ажиллагаа жигд. Практик бөгөөд онгойлгоход хялбар дэлгүүрийн цүнх. Тусгайлан зохион бүтээсэн, алхахад хялбар хавчаар. Түгжээ нь бат бөх хаалттай хэвээр байгаа бөгөөд товчлуураар онгойлгоход хялбар.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Материал | Нүүрстөрөгчийн эслэг |
| Суудлын өргөн | 450 мм |
| Суудлын гүн | 300 мм |
| Суудлын өндөр | 580 – 640 мм |
| Нийт өндөр | 618 мм |
| Түлхэх бариулын өндөр | 618 – 960 мм |
| Нийт урт | 690 мм |
| Хэрэглэгчийн хамгийн их жин | 150кг |
| Нийт жин | 5.0KG |


Өмнөх: Хэт хөнгөн нүүрстөрөгчийн шилэн өнхрүүлэгч алхагч Дараагийнх нь: Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүмүүст зориулсан эвхэгддэг хөнгөн цагаан хайлшин хөнгөн цахилгаан тэргэнцэр