Бугуйн оосортой хөнгөн эвхэгддэг хөшиг #LC936L
Тайлбар1. Хөнгөн ба бат бөх шахмал хөнгөн цагаан хоолой 2. Савааг хадгалах, тээвэрлэхэд хялбар, тохиромжтой 4 хэсэгт нугалж болно. 3. Полипропилен бариул нь амархан хүрч болох нейлон бугуйн оосортой. 4. Харагдах байдлыг сайжруулахын тулд улаан, цагаан өнгийн тусгал гадаргуутай. 5. Гулсах ослыг багасгахын тулд ёроолын үзүүрийг гулсдаггүй резинээр хийсэн.
Үйлчлэх
Бид энэ бүтээгдэхүүнд нэг жилийн баталгаат хугацаа санал болгож байна.
Хэрэв та чанарын асуудалтай тулгарвал биднээс буцааж худалдаж авах боломжтой бөгөөд бид эд ангиудыг хандивлах болно.
Үзүүлэлтүүд
| Барааны дугаар | #LC949L |
| Хоолой | Экструдлагдсан хөнгөн цагаан |
| Гар бариул | PP (Полипропилен) |
| Зөвлөгөө | Резин |
| Нийт өндөр | 119 см / 46.85" |
| Дээд хоолойн диаметр | 33 см / 12.99" |
| Доод хоолойн диаметр | 13 мм / 1/2" |
| Зузаан хоолойн хана | 1.2 мм |
| Жингийн таг. | 135 кг / 300 фунт. |
Сав баглаа боодол
| Картон хэмжүүр. | 66см*17см*22см / 26.0"*6.7"*8.7" |
| Хайрцаг тутамд тоо хэмжээ | 40 ширхэг |
| Цэвэр жин (Нэг ширхэг) | 0.20 кг / 0.44 фунт. |
| Цэвэр жин (Нийт) | 8.00 кг / 17.78 фунт. |
| Нийт жин | 8.60 кг / 19.11 фунт. |
| 20' FCL | 1134 хайрцаг / 45360 ширхэг |
| 40' FCL | 2755 хайрцаг / 110200 ширхэг |