Өндөр тохируулгатай, хөнгөн алхах шууны таяг, тухтай бариултай, цайвар ногоон өнгөтэй
Тайлбар
#LC937L(4) нь 6 өнгөний сонголттой хөнгөн шууны тулгуурын загвар юм. Энэ нь голчлон 300 фунт жинг тэсвэрлэх чадвартай, хөнгөн, бат бөх шахмал хөнгөн цагаан хоолойгоор хийгдсэн. Хоолой нь янз бүрийн хэрэглэгчдэд тохируулан гарын ханцуйвч болон бариулын өндрийг тохируулах пүрштэй түгжих зүүтэй. Гар ханцуйвч болон бариул нь ядаргааг багасгаж, илүү тав тухтай байдлыг хангах зорилгоор эргономик байдлаар хийгдсэн. Доод үзүүр нь гулсахаас сэргийлсэн резинээр хийгдсэн тул гулсах ослыг бууруулдаг.
Онцлог шинж чанарууд
Хөнгөн таяг: Хөнгөн цагаан хайлшаар хийгдсэн, хөнгөн жинтэй, бат бөх, удаан эдэлгээтэй, зэврэхгүй, өндөр даацтай, 300 фунт хүртэл даацтай, удаан эдэлгээтэй.
6 өнгөний сонголттой
Тохируулж болох таяг: 10 түвшний өндрийг тохируулах боломжтой, өөр өөр өндрийн хэрэгцээг хангахад хялбар, 37″-46″ өндөртэй хэрэглэгчдэд тохиромжтой; Тохойн тулгуурын бүсний загвар нь гараа авалгүйгээр юм авахад тохиромжтой;
Эргономик таяг: ABS материалаар хийгдсэн U хэлбэрийн тохойн тулгуур нь тохой болон шуунд сайн дэмжлэг үзүүлдэг бөгөөд хэрэглэхэд илүү тухтай бөгөөд удаан хугацаагаар хэрэглэсний дараа таагүй мэдрэмж төрүүлэхгүй.
Доод үзүүр нь гулсахаас сэргийлсэн резинээр хийгдсэн тул гулсах ослыг багасгадаг
Тав тухтай, аюулгүй: Таягийн бариул нь гулсдаггүй зөөлөн резинээр хийгдсэн бөгөөд даралт болон элэгдэлд тэсвэртэй бөгөөд гарын алган хөлөрсөн үед гулсахгүй; хүнлэг тусгал гэрлийн загвар нь шөнийн цагаар аялахад аюулгүй болгодог.
Үзүүлэлтүүд
| Барааны дугаар | #LC937L(4) |
| Хоолой | Экструдлагдсан хөнгөн цагаан |
| Гарны ханцуйвч | Хуванцар |
| Гар бариул | Хуванцар |
| Зөвлөгөө | Резин |
| Нийт өндөр | 95-118 см / 37.4″-46.46″ |
| Дээд хоолойн диаметр | 22 мм / 7/8″ |
| Доод хоолойн диаметр | 19 мм / 3/4″ |
| Зузаан хоолойн хана | 1.2 мм |
| Жингийн таг. | 135 кг / 300 фунт. |
Сав баглаа боодол
| Картон хэмжүүр. | 101см*31см*31см / 39.8″*12.2″*12.2″ |
| Хайрцаг тутамд тоо хэмжээ | 20 ширхэг |
| Цэвэр жин (Нэг ширхэг) | 0.47 кг / 1.04 фунт. |
| Цэвэр жин (Нийт) | 9.40 кг / 20.89 фунт. |
| Нийт жин | 10.60 кг / 23.56 фунт. |
| 20′ FCL | 288 хайрцаг / 5760 ширхэг |
| 40′ FCL | 700 хайрцаг / 14000 ширхэг |