Өндөр тохируулгатай хөнгөн эвхдэг таяг
Тайлбар
Хөнгөн, бат бөх, аноджуулсан өнгөлгөөтэй хөнгөн цагаан хоолой. Савааг хадгалах, аялахад хялбар, тохиромжтой байлгахын тулд 4 хэсэгт нугалж болно. Загварлаг өнгөтэй гадаргуутай. Дээд хоолой нь бариулын өндрийг тохируулах пүрштэй түгжих зүүтэй. Эргономик хийцтэй модон бариул нь ядаргааг багасгаж, илүү тохь тухтай байдлыг бий болгоно. Доод үзүүр нь гулсахаас сэргийлсэн резинээр хийгдсэн бөгөөд гулсах ослыг бууруулдаг. 300 фунтын жинг тэсвэрлэх чадвартай.
Үзүүлэлтүүд
| Барааны дугаар | #LC9279L |
| Хоолой | Экструдлагдсан хөнгөн цагаан |
| Гар бариул | Хуванцар |
| Зөвлөгөө | Резин |
| Нийт өндөр | 84-94.5см |
| Дээд хоолойн диаметр | 22 мм / 7/8" |
| Доод хоолойн диаметр | 19 мм / 3/4" |
| Зузаан хоолойн хана | 1.2 мм |
| Жингийн таг. | 100кг |
Сав баглаа боодол
| Картон хэмжүүр. | 61*17*23см |
| Хайрцаг тутамд тоо хэмжээ | 20 ширхэг |
| Цэвэр жин (Нэг ширхэг) | 0.35кг |
| Цэвэр жин (Нийт) | 7.2кг |
| Нийт жин | 7.6кг |