Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Хөдөлгөөн хязгаарлагдмал хүмүүст зориулсан саадгүй, тав тухтай хөдөлгөөний шийдлийг санал болгох зорилготой хувьсгалт цахилгаан тэргэнцэрийг танилцуулж байна. Дээд зэргийн онцлог, дэвшилтэт технологийн тусламжтайгаар манай цахилгаан тэргэнцэр нь тав тух, үр ашгийн стандартыг дахин тодорхойлох болно.
Манай цахилгаан тэргэнцэр нь нарийн хяналт, дээд зэргийн аюулгүй байдлыг хангадаг дэвшилтэт цахилгаан соронзон тоормосны мотороор тоноглогдсон. Тоормосны мотор нь хурдан бөгөөд үр дүнтэй зогсдог тул таныг ямар ч гадаргуу дээр аюулгүй байлгадаг. Та бартаатай зайгаар явж байгаа эсвэл тэгш бус газар нутгийг туулж байгаа эсэхээс үл хамааран энэ функц нь жигд, аюулгүй явах боломжийг олгодог.
Тэргэнцэртээ амархан сууж, гарах боломжийг олгодог муруй дизайны эрх чөлөөг мэдрээрэй. Энэхүү шинэлэг онцлог нь хэт их нугалах эсвэл мушгих шаардлагагүй болгож, тав тухтай, стрессгүй туршлагыг баталгаажуулдаг. Одоо та бие даасан байдлаа хадгалж, ямар ч бие махбодийн стрессгүйгээр гайхалтай үйл ажиллагаануудаас таашаал авах боломжтой.
Өндөр хүчин чадалтай литийн батерейгаар ажилладаг манай тэргэнцэр нь удаан эдэлгээтэй бөгөөд танд илүү хол явах боломжийг олгоно. Байнга цэнэглэхээс татгалзаж, нэг цэнэглэлтээр илүү удаан ашиглах боломжтой. Лити батерей нь үр ашгийг дээшлүүлж, эрчим хүчний хэрэглээг бууруулж, байгаль орчинд ээлтэй сонголт болгодог.
Манай цахилгаан тэргэнцэр нь найдвартай, эрчим хүчний хэмнэлттэй ажиллагааг хангадаг хамгийн сүүлийн үеийн сойзгүй мотортой. Сойзгүй технологи нь эрчим хүчийг үр ашигтай ашиглах боломжийг олгодог бөгөөд тэргэнцрийн нийт ашиглалтын хугацааг хамгийн их байлгадаг. Энэхүү цахилгаан тэргэнцэр нь таны хөдөлгөөний хэрэгцээг олон жилийн турш тогтвортой, удаан хугацаанд хангах болно гэдэгт та итгэлтэй байж болно.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Нийт урт | 1100 мм |
| Тээврийн хэрэгслийн өргөн | 630 мм |
| Нийт өндөр | 960 мм |
| Суурийн өргөн | 450 мм |
| Урд/хойд дугуйны хэмжээ | 8/12″ |
| Тээврийн хэрэгслийн жин | 26KG+3KG (литийн батерей) |
| Ачааны жин | 120кг |
| Авирах чадвар | ≤13° |
| Моторын хүч | 24V DC250W*2 (Сойзгүй мотор) |
| Батерей | 24V12AH/24V20AH |
| RangeV | 10 – 20 км |
| Цаг тутамд | 1 – 7 км/цаг |

Өмнөх: Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүмүүст зориулсан өндөр түшлэгтэй, бүрэн налуу цахилгаан тэргэнцэр Дараагийнх нь: Эмнэлгийн хөнгөн цагаан гадаа дотор талын хөгжлийн бэрхшээлтэй цахилгаан хөдөлгүүртэй тэргэнцэр