Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Манай цахилгаан тэргэнцэр нь цахилгаан соронзон тоормосны мотортой бөгөөд жигд, нарийн удирдлага, саадгүй хөдөлгөөнийг хангадаг. Нарийн коридор эсвэл гадаа газар дээр жолоодох эсэхээс үл хамааран та энэхүү тэргэнцэрт аюулгүй, найдвартай унах туршлагыг өгөхөд найдаж болно.
Манай өвөрмөц загвартай нугардаггүй функцийн тусламжтайгаар нугалах эсвэл тав тухгүй байдлаасаа сал. Энэ нь хэрэглэгчийн босоо байрлалыг хадгалах, нурууны ачааллыг бууруулах, ерөнхий эрүүл мэндийг дэмжих боломжийг олгоно. Эргономик дизайн нь гайхалтай дэмжлэг үзүүлдэг бөгөөд тэргэнцрийг удаан хугацаанд ашиглахад илүү тохь тухтай, тав тухтай болгодог.
Манай цахилгаан тэргэнцэр нь литийн батерейгаар ажилладаг бөгөөд энэ нь удаан ажиллах хугацааг хангаж, хэрэглэгчдэд тасалдалгүйгээр хол зайд алхах боломжийг олгодог. Батерейг цэнэглэхэд хялбар тул танд хамгийн их хэрэгтэй үед цэнэг дуусахгүй байх боломжийг олгоно. Тэргэнцэрийнхээ батерейны ашиглалтын хугацаанд санаа зоволгүйгээр идэвхтэй байж, өдөр тутмын үйл ажиллагаагаа сайхан өнгөрүүлээрэй.
Үүнээс гадна манай цахилгаан тэргэнцэр нь сайжруулсан түшлэгтэй. Түүний түшлэгийн өнцгийг цахилгаанаар тохируулж болох тул хэрэглэгчид хүссэн байрлалаа олоход хялбар болгодог. Та өдөр тутмын амьдралын хэв маягийнхаа үеэр илүү налалтын байрлал эсвэл нэмэлт дэмжлэг үзүүлэх босоо өнцөг сонгохыг хүсч байгаа эсэхээс үл хамааран манай тэргэнцэр танд тохирох болно. Гараар түшлэг тохируулахаас татгалзаж, цахилгаан тохируулгын тав тухыг мэдрээрэй.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Нийт урт | 1100 мм |
| Тээврийн хэрэгслийн өргөн | 630 мм |
| Нийт өндөр | 1250 мм |
| Суурийн өргөн | 450 мм |
| Урд/хойд дугуйны хэмжээ | 8/12″ |
| Тээврийн хэрэгслийн жин | 28кг |
| Ачааны жин | 120кг |
| Авирах чадвар | 13° |
| Моторын хүч | Сойзгүй мотор 220Вт ×2 |
| Батерей | 24V12AH3KG |
| Хүрээ | 10 – 15 км |
| Цаг тутамд | 1 – 7 км/цаг |

Өмнөх: Аяллын зөөврийн хөнгөн цагаан хайлшин цахилгаан тэргэнцэр Дараагийнх нь: Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүмүүст зориулсан эвхэгддэг хөнгөн жинтэй зөөврийн цахилгаан тэргэнцэр