Гэмтсэн хүмүүст зориулсан өндөр тохируулгатай хөнгөн алхах шууны таяг
Тайлбар
1. Хөнгөн ба хатуу материалын чанар
2. Гарны ханцуйвч болон бариулын өндрийг өөр өөр хэрэглэгчдэд тохируулан тохируулж болно. (85-116 см)
3. Хөнгөн цагаан исэл үйлдвэрлэхэд гадаргуу нь зэвэнд тэсвэртэй байдаг.
4. Гарны ханцуйвч нь таны гарыг чанга барьж, сайхан мэдрэмж төрүүлнэ.
5. Гар бариул нь танд цахилгаан дэмжлэг болон тав тухтай байдлыг мэдрүүлнэ.
6. Доод үзүүр нь гулсдаггүй резинээр хийгдсэн тул хаана ч ашиглаж болно (нойтон газар, шаварлаг зам, хучилтгүй зам гэх мэт)
7. Бариулыг өөрчилж болно.таны шаардлагын дагууs)
8. Бүтээгдэхүүний өнгийг өөрчилж болно. (таны шаардлагын дагууs)
Үйлчлэх
Бид энэ бүтээгдэхүүнд нэг жилийн баталгаат хугацаа санал болгож байна.
Хэрэв та чанарын асуудалтай тулгарвал биднээс буцааж худалдаж авах боломжтой бөгөөд бид эд ангиудыг хандивлах болно.
Үзүүлэлтүүд
| Барааны дугаар | #LC923L |
| Хоолой | Экструдлагдсан хөнгөн цагаан |
| Гарны ханцуйвч ба бариул | PP (Полипропилен) |
| Зөвлөгөө | Резин |
| Нийт өндөр | 85-116 см / 33.46"-45.67" |
| Дээд хоолойн диаметр | 22 мм / 7/8" |
| Доод хоолойн диаметр | 19 мм / 3/4" |
| Зузаан хоолойн хана | 1.2 мм |
| Жингийн таг. | 135 кг / 300 фунт. |
Сав баглаа боодол
| Картон хэмжүүр. | 85см*28см*31см / 33.5"*11.0"*12.2" |
| Хайрцаг тутамд тоо хэмжээ | 20 ширхэг |
| Цэвэр жин (Нэг ширхэг) | 0.49 кг / 1.09 фунт. |
| Цэвэр жин (Нийт) | 9.80 кг / 21.78 фунт. |
| Нийт жин | 10.70 кг / 23.78 фунт. |
| 20' FCL | 380 хайрцаг / 7600 ширхэг |
| 40' FCL | 922 хайрцаг / 18440 ширхэг |