Тав тухтай бариултай, өндөр тохируулгатай хөнгөн алхах шууны таяг
#LC9331L нь хөнгөн жинтэй шууны тулгуур бөгөөд голчлон хөнгөн, бат бөх, аноджуулсан өнгөлгөөтэй хөнгөн цагаан хоолойгоор хийгдсэн бөгөөд 300 фунт жинг тэсвэрлэх чадвартай. Дээд болон доод хоолой нь гарны ханцуйвч болон бариулын өндрийг өөр өөр хэрэглэгчдэд тохируулах зориулалттай пүрштэй түгжих зүүтэй. Гарны ханцуйвч болон бариул нь ядаргааг багасгаж, илүү тав тухтай байдлыг хангах зорилгоор эргономик байдлаар хийгдсэн. Доод үзүүр нь гулсахаас сэргийлсэн резинээр хийгдсэн тул гулсах ослыг бууруулдаг.
Онцлог шинж чанарууд
Материал: хөнгөн цагаан хайлшаар хийсэн гол хоолой + гулсдаггүй резинэн хөлний дэвсгэр + байгаль орчны PP хуванцар бариул. Өндөр чанартай хөнгөн цагаан хайлш, нэг таягийн цэвэр жин 1.09 фунт. Хөнгөн боловч бат бөх. 300 фунт хүртэл жинг аюулгүй даах боломжтой.
Өндрийг тохируулж болно: 10 түвшний өндрийг тохируулж болно. Та өөр өөр хэрэгцээнд нийцүүлэн пүршний түгжээг өөр өөр өндрөөр тохируулж болно. Өндөр (бариулаас шал хүртэл) 36″-50″ хооронд байна.
Эргономик бариул: Өндөр чанартай PP материалаар хийгдсэн, тохойг сайн дэмждэг. Гарт жинхэнэ тав тухыг мэдрүүлэхийн тулд тав тухтай эргономик бариул. Гарны ханцуйвч болон бариулыг илүү тогтвортой, бат бөх байлгахын тулд нэг хэсэг болгон цутгасан.
Гулсдаггүй дэвсгэр: резинэн хөлний дэвсгэр, элэгдэлд тэсвэртэй, гулсдаггүй. Хөлийн дэвсгэрийн доод хэсэг нь үрэлтийг нэмэгдүүлж, гулсалтын эсрэг үр нөлөөг сайжруулахын тулд гулсалтын эсрэг бүтэцтэй.
Үзүүлэлтүүд
| Барааны дугаар | #LC9331L |
| Хоолой | Экструдлагдсан хөнгөн цагаан |
| Гарны ханцуйвч ба бариул | PP (Полипропилен) |
| Зөвлөгөө | Резин |
| Нийт өндөр | 93-127 см / 36.61″-50.00″ |
| Дээд хоолойн диаметр | 22 мм / 7/8″ |
| Доод хоолойн диаметр | 19 мм / 3/4″ |
| Зузаан хоолойн хана | 1.2 мм |
| Жингийн таг. | 135 кг / 300 фунт. |
Сав баглаа боодол
| Картон хэмжүүр. | 93см*28см*31см / 36.6″*11.0″*12.2″ |
| Хайрцаг тутамд тоо хэмжээ | 20 ширхэг |
| Цэвэр жин (Нэг ширхэг) | 0.49 кг / 1.09 фунт. |
| Цэвэр жин (Нийт) | 9.80 кг / 21.78 фунт. |
| Нийт жин | 10.70 кг / 23.78 фунт. |
| 20′ FCL | 347 хайрцаг / 6940 ширхэг |
| 40′ FCL | 842 хайрцаг / 16840 ширхэг |