Тав тухтай бариултай, өндөр тохируулгатай хөнгөн алхах шууны таяг
#LC9312L нь хөнгөн жинтэй шууны тулгуур бөгөөд голчлон 300 фунт жинг тэсвэрлэх чадвартай, хөнгөн, бат бөх хөнгөн цагаан хоолойгоор хийгдсэн. Хоолой нь гарын ханцуйвч болон бариулын өндрийг янз бүрийн хэрэглэгчдэд тохируулах пүрштэй түгжих зүүтэй. Бариул нь ядаргааг багасгаж, илүү тав тухтай байдлыг бий болгодог. Доод үзүүр нь гулсалтын эсрэг резинээр хийгдсэн тул гулсах ослыг бууруулдаг.
Онцлог шинж чанарууд
Хөнгөн таяг: Хөнгөн цагаан хайлшаар хийгдсэн, хөнгөн жинтэй, бат бөх, удаан эдэлгээтэй, зэврэхгүй, өндөр даацтай, 300 фунт хүртэл даацтай, удаан эдэлгээтэй.
Тохируулж болох таяг: 10 түвшний өндрийг тохируулах боломжтой, өөр өөр өндрийн хэрэгцээг хангахад хялбар, 42″-47″ өндөртэй хэрэглэгчдэд тохиромжтой; Тохойн тулгуурын бүсний загвар нь гараа авалгүйгээр юм авахад тохиромжтой; Полипропилен бариул нь ядаргааг бууруулж, илүү тохь тухтай туршлагыг бий болгодог.
Тав тухтай, аюулгүй: Таягийн бариул нь гулсдаггүй зөөлөн резинээр хийгдсэн бөгөөд даралт болон элэгдэлд тэсвэртэй бөгөөд гарын алган хөлөрсөн үед гулсахгүй; хүнлэг тусгал гэрлийн загвар нь шөнийн цагаар аялахад аюулгүй болгодог.
Эргономик таяг: ABS материалаар хийгдсэн U хэлбэрийн тохойн тулгуур нь тохой болон шуунд сайн дэмжлэг үзүүлдэг бөгөөд хэрэглэхэд илүү тухтай бөгөөд удаан хугацаагаар хэрэглэсний дараа таагүй мэдрэмж төрүүлэхгүй.
Үзүүлэлтүүд
| Барааны дугаар | #LC9312L |
| Хоолой | Экструдлагдсан хөнгөн цагаан |
| Гарны ханцуйвч | Ган |
| Гар бариул | PP (Полипропилен) |
| Зөвлөгөө | Резин |
| Нийт өндөр | 107-120 см / 42.13″-47.24″ |
| Дээд хоолойн диаметр | 22 мм / 7/8″ |
| Доод хоолойн диаметр | 19 мм / 3/4″ |
| Зузаан хоолойн хана | 1.2 мм |
| Жингийн таг. | 135 кг / 300 фунт. |
Сав баглаа боодол
| Картон хэмжүүр. | 108см*31см*31см / 42.5″*12.2″*12.2″ |
| Хайрцаг тутамд тоо хэмжээ | 20 ширхэг |
| Цэвэр жин (Нэг ширхэг) | 0.51 кг / 1.13 фунт. |
| Цэвэр жин (Нийт) | 10.20 кг / 22.67 фунт. |
| Нийт жин | 11.20 кг / 24.89 фунт. |
| 20′ FCL | 270 хайрцаг / 5400 ширхэг |
| 40′ FCL | 655 хайрцаг / 13100 ширхэг |