Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Манай цахилгаан тэргэнцэр нь бат бөх чанар, ашиглалтын хугацааг хангахын тулд өндөр бат бэхтэй нүүрстөрөгчийн ган хүрээтэй. Бат бөх хийц нь найдвартай байдлыг хангаж, жинг даах боломжийг олгодог тул хэрэглэгчдэд түүний дээд зэргийн гүйцэтгэлээс ашиг хүртэх боломжийг олгодог. Тэргэнцрийн бат бөх хийц нь бүх хэрэглэгчдэд аюулгүй, тав тухтай туршлагыг баталгаажуулдаг.
Цахилгаан тэргэнцэр нь 360° уян хатан удирдлагатай бүх нийтийн удирдлагатай. Энэхүү дэвшилтэт функц нь хэрэглэгчдэд хүрээлэн буй орчноо хялбархан чиглүүлэх боломжийг олгодог. Хэдхэн энгийн үйлдлээр хувь хүмүүс ямар ч чиглэлд хялбархан хөдөлж, тэдэнд хүртэх ёстой эрх чөлөө, бие даасан байдлыг нь олгоно.
Хэрэглэгчийн тав тухыг улам бүр нэмэгдүүлэхийн тулд манай цахилгаан тэргэнцэр нь өргөх түшлэг болон доод түшлэгээр тоноглогдсон. Энэхүү ухаалаг онцлог нь сандлаас сууж, буухад хялбар болгож, жигд, саадгүй шилжилтийг хангадаг. Тээврийн хэрэгсэлд сууж, буух эсвэл зүгээр л суудлын байрлалыг тохируулах зэргээр энэ онцлог нь хэрэглэгчийн туршлагыг мэдэгдэхүйц сайжруулдаг.
Үүнээс гадна, манай цахилгаан тэргэнцэр нь урд болон хойд өнцгийг тохируулах боломжийг олгодог бөгөөд хэрэглэгчийн аюулгүй байдал, тав тухыг нэн тэргүүнд тавьдаг. Хэрэглэгчид суудлынхаа хүссэн байрлалыг олохын тулд өнцгийг хялбархан тохируулж, удаан хугацаанд ашиглахад оновчтой тав тухыг хангах боломжтой. Энэхүү дасан зохицох чадвар нь хувь хүний хэрэгцээнд тохирсон хувийн туршлагыг баталгаажуулдаг.
Дээд зэргийн үйл ажиллагаанаас гадна манай цахилгаан тэргэнцэрүүд нь гоо зүйн мэдрэмжийг харгалзан бүтээгдсэн. Энэхүү дэгжин, орчин үеийн загвар нь харагдахуйц, олон талт тул олон төрлийн орчинд төгс зохицох боломжийг олгодог.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Нийт урт | 1150MM |
| Тээврийн хэрэгслийн өргөн | 680MM |
| Нийт өндөр | 1230 онMM |
| Суурийн өргөн | 470MM |
| Урд/хойд дугуйны хэмжээ | 10/16" |
| Тээврийн хэрэгслийн жин | 38KG+7кг (Батерей) |
| Ачааны жин | 100кг |
| Авирах чадвар | ≤13° |
| Моторын хүч | 250Вт*2 |
| Батерей | 24V12AH |
| Хүрээ | 10-15KM |
| Цаг тутамд | 1 –6Км/цаг |

Өмнөх: Эвхэгддэг хөнгөн жинтэй хөгжлийн бэрхшээлтэй цахилгаан тэргэнцэр Дараагийнх нь: Хөдөлгөөнт хөгжлийн бэрхшээлтэй хүмүүст зориулсан цахилгаан хөдөлгүүртэй тэргэнцэртэй эвхдэг ган тэргэнцэр