Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Энэхүү хоёр модультай тэргэнцэр нь амархан хурдан салгагдаж, бат бөх хөнгөн цагаан хүрээг тусдаа хэсгүүдэд хуваадаг бөгөөд мөн гар ажиллагаатай эсвэл цахилгаан горимд хурдан шилжих боломжтой.
Цахилгаан хэсэг: Хурдан суллах товчлуураар зөөвөрлөх эсвэл хадгалах зорилгоор салгаж авах боломжтой, үнэхээр авсаархан, зөөвөрлөхөд тохиромжтой загвар бөгөөд хэсэг бүр нь 10 кг-аас бага жинтэй. Цоолтуурт тэсвэртэй 10 инчийн арын дугуй болон хүнд даацын хазайлтын туслах нь таныг гадагш гарах үед тулгарч болзошгүй аливаа саад бэрхшээлийг даван туулах уян хатан байдлыг хангаж, явахдаа танд найдах шаардлагатай аюулгүй байдал, өөртөө итгэх итгэлийг олгоно.
Гарын авлагын хэсэг: Хөнгөн бөгөөд сайн жолооддог. Арын дугуйг хурдан суллах нь хадгалахад илүү тохиромжтой, тээвэрлэлтийг хялбар болгож, танд илүү их эрх чөлөөг олгоно. Том арын дугуй болон тоормос нь тээвэрлэлтийг хялбар болгодог.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Материал | Хөнгөн цагаан хайлш |
| Үйлдвэрлэгч | хүлээн зөвшөөрөгдөхүйц |
| Онцлог | тохируулж болох, эвхэгддэг |
| Костюмтай хүмүүс | ахмад настан болон хөгжлийн бэрхшээлтэй |
| Суудлын өргөн | 445 мм |
| Суудлын өндөр | 480 мм |
| Нийт өндөр | 860 мм |
| Хэрэглэгчийн хамгийн их жин | 120кг |
| Батерейны багтаамж (сонголтоор) | 10Ач литийн батерей |
| Цэнэглэгч | DC24V2.0A |
| Хурд | 4.5 км/цаг |
| Нийт жин | 17.6кг |


Өмнөх: Эвхэгддэг зөөврийн нүүрстөрөгчийн шилэн өнхрүүлэгч алхагч Дараагийнх нь: Хөнгөн цагаан хайлшин өндөр түшлэгтэй цахилгаан шатаар авирдаг тэргэнцэр