Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Манай өндөр нуруутай цахилгаан тэргэнцэр нь хамгийн их тав тух, олон талт байдлыг харгалзан бүтээгдсэн бөгөөд хөдөлгөөн багатай хүмүүст хосгүй дэмжлэг үзүүлдэг. Тохируулж болдог толгойн түшлэг нь хүзүү, толгойг зөв дэмжиж, өдрийн турш тав тухтай явах боломжийг олгодог. Та удаан хугацаагаар сууж байгаа эсвэл богино хугацаанд гадаа аялж байгаа эсэхээс үл хамааран манай тэргэнцэр нь танд тав тухтай, тайван мэдрэмж төрүүлэхээр бүтээгдсэн.
Эргэдэг түшлэг нь тав тух, хэрэглээнд хялбар байдлыг нэмэгдүүлдэг. Энгийн эргүүлэгтэй тул та тэргэнцэр ашиглах эсвэл өөр суудалд хялбархан шилжих боломжтой. Энэ функц нь хэрэглэгчдэд хамгийн их хүртээмжтэй байдал, бие даасан байдлыг хангадаг.
Манай тэргэнцэр нь нэг товшилтоор эвхдэг механизмаараа ялгардаг. Энэхүү шинэлэг технологи нь нэг товшилтоор хурдан бөгөөд хялбархан эвхэгддэг. Та үүнийг битүү орон зайд хадгалах эсвэл тээврийн хэрэгсэлд тээвэрлэх шаардлагатай эсэхээс үл хамааран манай тэргэнцэр хэдхэн секундын дотор амархан эвхэгддэг, дэлгэгддэг.
Манай тэргэнцрийн өндөр нуруутай загвар нь маш сайн тулгуур болон тогтвортой байдлыг хангаж, суух үедээ зөв байрлалыг хадгалах боломжийг олгодог. Эвхэгддэг онцлог нь зөөврийн байдлыг улам сайжруулж, ашиглаагүй үед тээвэрлэх, хадгалахад хялбар болгодог.
Үүнээс гадна, манай өндөр нуруутай цахилгаан тэргэнцэр нь бат бөх чанар, ашиглалтын хугацааг хангахын тулд өндөр чанартай материалаар хийгдсэн. Мөн жолоодлогын жигд, үр ашигтай туршлагыг хангах хүчирхэг мотор болон батерейгаар тоноглогдсон. Хэрэглэгчдэд ээлтэй удирдлага болон тохируулж болох тохиргооны тусламжтайгаар хэрэглэгчид суудлын байрлал болон жолоодлогын сонголтоо өөрсдийн хэрэгцээнд нийцүүлэн өөрчлөх боломжтой.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Нийт урт | 1070MM |
| Тээврийн хэрэгслийн өргөн | 640MM |
| Нийт өндөр | 950MM |
| Суурийн өргөн | 460MM |
| Урд/хойд дугуйны хэмжээ | 8/12" |
| Тээврийн хэрэгслийн жин | 31кг |
| Ачааны жин | 120кг |
| Моторын хүч | 250W*2 сойзгүй мотор |
| Батерей | 7.5AH |
| Хүрээ | 20KM |

Өмнөх: OEM өндөр чанартай хэт хөнгөн гадаа нүүрстөрөгчийн шилэн алхах таяг Дараагийнх нь: Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүмүүст зориулсан эвхдэг хөнгөн, өндөр нуруутай цахилгаан тэргэнцэр