Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Юуны өмнө манай тэргэнцэр нь илүү удаан, найдвартай цахилгаан хангамжийг хангадаг хос батерейтай. Эдгээр батерейны тусламжтайгаар та аялалдаа гацахгүй гэдэгт итгэлтэй байж болно. Эдгээр батерей нь янз бүрийн газар нутаг, налууг хялбархан туулахад шаардлагатай бат бөх, тэсвэр тэвчээрийг өгдөг.
Үүнээс гадна, манай тэргэнцэр нь танд хамгийн их тав тухыг мэдрүүлэх хамгийн тохиромжтой байрлалыг олох боломжийг олгодог тохируулгатай толгойн түшлэгээр тоноглогдсон. Толгойн түшлэгийг хүзүү, толгойгоо сайн дэмжихийн тулд гурван үе шаттайгаар тохируулж болно. Танд бага зэрэг өргөгдсөн эсвэл бүрэн дэмжлэг хэрэгтэй эсэхээс үл хамааран манай тэргэнцэр нь таны тодорхой хэрэгцээг хангах уян хатан чанартай.
Аюулгүй байдал бол бидний тэргүүлэх чиглэл бөгөөд ийм учраас манай тэргэнцэр нь цахилгаан соронзон тоормостой хойд дугуйгаар тоноглогдсон байдаг. Энэхүү үр ашигтай тоормосны систем нь найдвартай тоормосны хүчийг хангаж, аюулгүй, хяналттай жолоодлогыг дэмждэг. Та газар нутаг, хурднаас үл хамааран тэргэнцрийнхээ хөдөлгөөнийг бүрэн хянах боломжтой гэдэгт итгэлтэй байж болно.
Түүнчлэн, манай тэргэнцэрийг зөөврийн байдлыг харгалзан бүтээсэн. Эвхэгддэг механизмын тусламжтайгаар та үүнийг хялбархан хадгалж, зөөвөрлөх боломжтой. Та аялал төлөвлөж байгаа эсвэл гэртээ зай хэмнэх шаардлагатай байгаа эсэхээс үл хамааран тэргэнцэрт зориулсан эвхэгддэг функцууд нь үүнийг эзэмшихэд хялбар болгодог.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Нийт урт | 1070MM |
| Тээврийн хэрэгслийн өргөн | 640MM |
| Нийт өндөр | 940MM |
| Суурийн өргөн | 460MM |
| Урд/хойд дугуйны хэмжээ | 8/10" |
| Тээврийн хэрэгслийн жин | 29кг |
| Ачааны жин | 100кг |
| Моторын хүч | 180W*2 сойзгүй мотор |
| Батерей | 7.5AH |
| Хүрээ | 25KM |

Өмнөх: Хөнгөн цагаан хайлшин материал Хөнгөн өндөр нуруутай цахилгаан тэргэнцэр Дараагийнх нь: Гадаа дотор өндөр нуруутай эвхэгддэг цахилгаан тэргэнцэр