Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Манай цахилгаан тэргэнцрийн сойзгүй удирдлага нь нарийн бөгөөд хариу үйлдэл үзүүлэх удирдлагатай гол бүрэлдэхүүн хэсэг юм. Энэхүү ухаалаг удирдлага нь жигд хурдасгах, удаашруулах боломжийг олгож, хэрэглэгчдэд хамгийн дээд хяналт, аюулгүй байдлыг хангадаг. Цэвэрхэн дизайн, хэрэглэхэд хялбар интерфэйсийн тусламжтайгаар давчуу орон зай эсвэл хүн ихтэй газруудаар маневр хийх нь хялбар бөгөөд стрессгүй болдог.
Бид зөвхөн үйл ажиллагаа, гүйцэтгэл төдийгүй тав тух, тохь тухыг чухалчилдаг. Манай цахилгаан тэргэнцэр нь таны өвөрмөц хэрэгцээнд нийцүүлэн тохируулж болох суудлын сонголтууд болон өөрчлөх боломжтой онцлогуудтай тул эргономик байдлаар бүтээгдсэн. Танд нэмэлт зөөлөвч эсвэл тусгай дэмжлэг хэрэгтэй эсэхээс үл хамааран манай тэргэнцэр нь өдрийн турш хамгийн их тав тухыг хангадаг.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Нийт урт | 1100MM |
| Тээврийн хэрэгслийн өргөн | 630 сая |
| Нийт өндөр | 960 мм |
| Суурийн өргөн | 450 мм |
| Урд/хойд дугуйны хэмжээ | 8/12" |
| Тээврийн хэрэгслийн жин | 26кг |
| Ачааны жин | 130кг |
| Авирах чадвар | 13° |
| Моторын хүч | Сойзгүй мотор 250W ×2 |
| Батерей | 24V10AH, 3KG |
| Хүрээ | 20 – 26 км |
| Цаг тутамд | 1 –7Км/цаг |

Өмнөх: Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүмүүст зориулсан эмнэлгийн зөөврийн сойзгүй мотортой цахилгаан тэргэнцэр Дараагийнх нь: Өндөр нуруутай, тухтай, ухаалаг, налуу цахилгаан тэргэнцэр