Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Өндөр бат бэх хөнгөн цагаан хайлшин хүрээ нь бат бөх, тогтвортой байдлыг хангаж, хэрэглэгчдэд хамгийн их дэмжлэг үзүүлдэг. Энэхүү хөнгөн бөгөөд бат бөх хүрээ нь зөөвөрлөхөд хялбар тул дотор болон гадна ашиглахад тохиромжтой. Та нарийн коридороор алхах эсвэл цэцэрлэгт хүрээлэнд алхах шаардлагатай эсэхээс үл хамааран энэхүү тэргэнцэр нь танд хамгийн тохиромжтой хамтрагч юм.
Хүчирхэг сойзгүй мотороор тоноглогдсон энэхүү цахилгаан тэргэнцэр нь жигд, хялбар явах боломжийг олгодог. Гараар түлхэх, мөр эсвэл гарны даралтаас сал. Товчлуур дээр дарахад л та төвөггүй, тав тухтай явах боломжтой. Сойзгүй мотор нь хаашаа ч явсан чимээгүй ажиллаж, чимээгүй орчинг бүрдүүлэх баталгаатай.
Тэргэнцэр нь бат бөх литийн батерейгаар ажилладаг бөгөөд нэг цэнэглэлтээр хол зай туулах боломжтой. Лити батерей нь илүү сайн гүйцэтгэл, найдвартай байдлыг хангаж, байнга цэнэглэх хэрэгцээг бууруулдаг. Энэ нь таныг өдөр тутмын үйл ажиллагаагаа саад болох, санаа зовохгүйгээр үргэлжлүүлэх боломжийг олгоно.
Энэхүү цахилгаан тэргэнцрийн нэг онцлог нь автомат хазайлтын функц юм. Та товчлуур дарахад л босоо суух эсвэл илүү тайван хэвтэх байрлалыг илүүд үзэхээс үл хамааран түшлэгийг хүссэн байрлалдаа тохируулж болно. Энэ функц нь оновчтой тав тухыг хангаж, суудлын туршлагыг өөрийн хэрэгцээнд нийцүүлэн тохируулах боломжийг олгодог.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Нийт урт | 1100MM |
| Тээврийн хэрэгслийн өргөн | 630 сая |
| Нийт өндөр | 1250 мм |
| Суурийн өргөн | 450 мм |
| Урд/хойд дугуйны хэмжээ | 8/12" |
| Тээврийн хэрэгслийн жин | 27кг |
| Ачааны жин | 130кг |
| Авирах чадвар | 13° |
| Моторын хүч | Сойзгүй мотор 250W ×2 |
| Батерей | 24V12AH,3KG |
| Хүрээ | 20-26KM |
| Цаг тутамд | 1 –7Км/цаг |

Өмнөх: Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүмүүст зориулсан хөнгөн цагаан зөөврийн цахилгаан тэргэнцэр Дараагийнх нь: Цахилгаан сойзгүй Жойстик Хянагч Хөнгөн цагаан Цахилгаан Тэргэнцэр