Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Найдвартай, үр ашигтай тээврийн хэрэгсэл хайж буй хүмүүст зориулан бүтээгдсэн манай цахилгаан тэргэнцэр нь хөдөлгөөний бэрхшээлтэй хүмүүсийн өдөр тутмын амьдралдаа хувьсгал хийж байна.
Манай цахилгаан тэргэнцэр нь бат бөх, тогтвортой байдлыг хангасан өндөр бат бөх хөнгөн цагаан хүрээтэй. Энэхүү дэвшилтэт хүрээ нь маш сайн тулгуур болж, бүх хэмжээтэй хэрэглэгчдэд аюулгүй, тав тухтай явах боломжийг олгодог. Та манай тэргэнцэр өдөр тутмын хэрэглээний элэгдэл, урагдалтыг тэсвэрлэх чадвартай бөгөөд урт хугацаанд танд сэтгэлийн амар амгаланг өгөх болно.
Сойзгүй моторыг манай тэргэнцэрт нэгтгэснээр хүчтэй, жигд ажиллагааг баталгаажуулдаг. Уламжлалт дуу чимээ болон том хэмжээтэй моторуудад баяртай гэж хэлээрэй. Манай сойзгүй мотор чимээгүй, үр ашигтай ажиллаж, жолоодлогын туршлагыг жигд болгодог. Энэхүү дэвшилтэт моторын технологи нь таны тэргэнцрийн ерөнхий ажиллагааг сайжруулаад зогсохгүй таны тоног төхөөрөмжийн ашиглалтын хугацааг уртасгадаг.
Лити батерейгаар тоноглогдсон манай цахилгаан тэргэнцэр нь хамгийн сайн гүйцэтгэл, бат бөх чанарыг санал болгодог. Лити батерей нь батерейны ашиглалтын хугацааг уртасгасан тул та цэнэг дуусах вий гэж санаа зоволгүйгээр хол зайд аялах боломжтой. Үүнээс гадна, литийн батерейны хөнгөн шинж чанар нь тэдгээрийг задалж, цэнэглэхэд хялбар болгож, өдөр тутмын амьдралд тань тав тухыг нэмэгдүүлдэг.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Нийт урт | 1100MM |
| Тээврийн хэрэгслийн өргөн | 630 сая |
| Нийт өндөр | 960 мм |
| Суурийн өргөн | 450 мм |
| Урд/хойд дугуйны хэмжээ | 8/12" |
| Тээврийн хэрэгслийн жин | 24.5KG+3KG (зай) |
| Ачааны жин | 130кг |
| Авирах чадвар | 13° |
| Моторын хүч | Сойзгүй мотор 250W ×2 |
| Батерей | 24V10AH, 3KG |
| Хүрээ | 20 – 26 км |
| Цаг тутамд | 1 –7Км/цаг |

Өмнөх: Сойзгүй мотортой 4 дугуйтай эвхэгддэг цахилгаан тэргэнцэр Дараагийнх нь: Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүмүүст зориулсан хөнгөн цагаан зөөврийн цахилгаан тэргэнцэр