Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Манай цахилгаан тэргэнцэр нь өвөрмөц өнхрөх хөлний тулгуур функцээрээ инновацийн тэргүүн эгнээнд бичигддэг. Хөдөлгөөнд саад учруулж, сунгалт, амрах чадварыг хязгаарладаг уламжлалт тэргэнцэрүүдээс салах ёс гүйцэтгээрэй. Энгийн бөгөөд ойлгомжтой механизмын тусламжтайгаар та хөлний тулгуурыг хялбархан эргүүлж, улмаар хөдөлгөөн болон уян хатан байдлыг сайжруулж чадна. Үйл ажиллагааг алдагдуулахгүйгээр дээд зэргийн тав тухыг мэдрээрэй.
Хөлний түшлэгийн функцээс гадна манай цахилгаан тэргэнцэр нь сойз хэлбэртэй хойд дугуйны загвартай. Энэхүү дэвшилтэт онцлог нь тэгш бус газар нутаг, хүнд гадаргуу дээр ч гэсэн жигд, тогтвортой жолоодлогыг баталгаажуулдаг. Сойз хэлбэртэй дугуй нь замын бүх нөхцөлд үр дүнтэй дасан зохицож, оновчтой барьцалдалт болон хяналтыг хангадаг. Бартаатай замаар баяртай гэж хэлээд хаашаа ч явсан жигд аялалд тавтай морил.
Бид таны өдөр тутмын амьдралд тав тухтай байдлын ач холбогдлыг ойлгодог тул манай цахилгаан тэргэнцэр эвхэгддэг. Та аялж байгаа эсвэл гэртээ зай хэмнэх шаардлагатай байгаа эсэхээс үл хамааран энэхүү тэргэнцэр нь авсаархан хэмжээтэй болж амархан эвхэгддэг. Хөнгөн хийцтэй тул амархан зөөвөрлөж, хадгалах боломжтой. Манай эвхэгддэг цахилгаан тэргэнцэрээр жинхэнэ эрх чөлөө, уян хатан байдлыг мэдрээрэй.
Манай цахилгаан тэргэнцрийн дизайны хувьд аюулгүй байдал, найдвартай байдал чухал юм. Энэхүү тэргэнцэр нь аюулгүй, тогтвортой явах боломжийг хангах бат бөх хүрээ, бат бөх материал зэрэг хамгийн сүүлийн үеийн онцлог шинж чанаруудаар тоноглогдсон. Таны аюулгүй байдал хэзээ ч алдагдахгүй тул та олон төрлийн орчинд итгэлтэйгээр аялах боломжтой.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Нийт урт | 960MM |
| Тээврийн хэрэгслийн өргөн | 680MM |
| Нийт өндөр | 930MM |
| Суурийн өргөн | 460MM |
| Урд/хойд дугуйны хэмжээ | 7/12" |
| Тээврийн хэрэгслийн жин | 26кг |
| Ачааны жин | 100кг |
| Моторын хүч | 250W*2 сойзгүй мотор |
| Батерей | 10AH |
| Хүрээ | 20KM |

Өмнөх: Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүмүүст зориулсан гадаа хөнгөн цагаан сойз мотор эвхдэг цахилгаан тэргэнцэр Дараагийнх нь: Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүмүүст зориулсан цүнхтэй гадаа хөнгөн жинтэй өнхрүүлэгч алхагч